Skocz do zawartości

LoLyyy

Members
  • Postów

    140
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Osiągnięcia LoLyyy

  1. Też mialem ten probblem ale spolszczenie up pomogło dzięki masz ode mnie +
  2. Kolego to już zależy od serwera i twojego lvla jeżeli na 65 to zdecydowanie szpon potem syrek (80) na 90 polceam tasaka ..lub high 95+ no to niebiański miecz dla BM :P Grałem surą BM juz z 4 razy na różnych serverach i troche się znam. PS:Pakuj w sure bony :int, zwinność,kryt i full abs
  3. Ok musze te zioło dropnąć bo chce zrobić albo pogromce albo sztylet ten jednoręczny po strumykach . Dzięki za info wybiore sie z kumplami na sohan :P
  4. Bede wdzięczny jak ktos mi znajdzie inne spolszczenie albo inny pliczek do otwierania tej gry , ponieważ z ego co ja szukałem spolszczenie jest tylko jedno - iplaym2 ;/
  5. Mam neta 1MB. Jeśli mozecie podajcie spolszcze lub cos na przez co wy włączacie gre moze wina spolszczenia wlaśnie :P .
  6. Jak w temacie niewiem o co chodzi w tym serweze iż , niemogę sie zalowgowac a jak sie zaloguje to po paru minutach wywala mnie spowrotem . Niewiem czy to jest wina serva ze jest full ? Jakby ktoś mógł mi pomóc . Porszę
  7. Gralem na yt2 game w 1 miescie i mnie wywaliło , czyżby m1 bylo zbugowane ? . :unsure: Moze ktoś wie kiedy odbugują ? :rolleyes:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...