Skocz do zawartości

pako123

Members
  • Postów

    74
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O pako123

  • Urodziny 26.12.1982

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia pako123

  1. pako123

    Poszukuje

    siemka poszukuje stronki z pełnymi wersjami najnowszych gier szukalem troche w gogle lecz tam są strony z grami lecz te gry sa bardzo stare bardzo prosze o pomoc thx
  2. pako123

    Problem

    siema mam taki problem wiedy włanczam last chaos automatycznie wlancza sie ten anty wirus i wtedy zaczynają sie problemy pokazuje sie okno ale w oknie pokazuje sie jakis raport i niewiem oco chodzi to napewno niejest wina kopa bo mam go 2 dni posiadam system:windows 7 intel core i3 3gb ramu prosze o pomoc
  3. pako123

    [Inne] Ostrzezenie ;)

    jak ktos nieuwarznie czyta to morze sie niezle wkopac :P
  4. pako123

    Ban Ale Jak To?

    moim zdaniem to im się coś pomyliło kiedy dostałem bana za klniecie miałem go na 1 dzień i powiadomienie było i reszt kont zablokowali moi zdaniem oni zapomnieli wysłać ci na email powiadomienia ciesz się ze reszta kont działa
  5. pako123

    Dmg

    siemka mam małe pytanie czy stary dmg hack działa na hs3 za odpowiedz dam +
  6. powiem ci coś od kiedy weszło HS3 niema działającego hacka poszukaj na niemieckich stronkach tam na pewno znajdziesz
  7. pako123

    [Problem]Metin2

    Siema wiec mój problem polega na tym że kiedy włanczam metka i go tor-rentuje pisze program metin2.client przestał działać przez administratora to samo prosił bym o pomoc
  8. pako123

    Pliki Do Zobi

    Siemka mam mały problem gram na serwie o nazwie soumt2 i tam są dodatkowe mapki i prosił bym o nazwe plików do zobi dam + (albo nazwe plików do postaci bo jak wbije na klienta to widze tylki mieczyk i nic wiecej )
  9. pako123

    Pliki Do Zobi

    Siemka mam mały problem gram na serwie o nazwie soumt2 i tam są dodatkowe mapki i prosił bym o nazwe plików do zobi dam + (albo nazwe plików do postaci bo jak wbije na klienta to widze tylki mieczyk i nic wiecej )
  10. jak masz viste wejć w panel sterowania-Zapora systemu windows i wyłoncz zapore i odinstaluj i zainstaluj hamachi i juz bendzie ok jeśli to nie pomorze to ja juz niewiem
  11. pako123

    Mod Na Us

    Siemka mam pytanie czy istnieje mod na metin.us albo jakiś pac na wkładanie ros jeśli ktoś takiego posiada prosze o link oczywiście dam + lub - jak kto woli
  12. pako123

    Mod Na Us

    siemka znacie jakiegos moda na metin2 us ?
  13. pako123

    Pomoc Z Serwerem

    elo chciał bym stworzyć własny serwer bez hamachi ale niemoge znaleśc poradnika znalazłem 1 ale zdiencia wygasły za pomoc + thx z gury (sory za błendy)
  14. i dalej to samo nie pomogło a jak coś to ja chcem na kupla serwie zagram i mam viste zapore mam wyłoczoną przedtem dzałało mi normalnie ale niewiem morze to wina metka nie mam pl tylko us
  15. elo więc mam taki problem włanczam hamachi i jestem w sieci i niemam zadnych błendów a jak wejde na metka mam cały czas zostajesz połonczony prosze o szybką odpowieć
×
×
  • Dodaj nową pozycję...