WItam!
Wczoraj pobrałem clienta z głownej strony prywatnego serwera yt2,org. Zarejestrowałem się .Serwer jest online więc chciałem sie zalogować lecz cały czas wyskakuje mi w języku tureckim zostaniesz połaczony serwerem.Prosiłbym o pomoc tej sprawie Przez KAmermoda też tak mam
Dziękuje