Skocz do zawartości

Bum3k

exModerator
  • Postów

    1 949
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Pozostałe grupy

MPC Winner

5 obserwujących

Metody kontaktu

  • GG
    55239283

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

7 911 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Bum3k

  1. Biednie na tym profilu xD

     

  2. DiamondMt2 Tylko normalny nie jak ten syf persergi.
  3. Zagrasz Zagram na maksymalnych?
  4. Wersja gry: 17 Laptop(Tak/Nie): Tak, Lenovo Y700 Wersja systemu (32/64 bit): 64 Procesor: Intel® Core™ i5 6gen 6300HQ 2,3 - 3,2 GHz Karta graficzna: nVidia® GeForce GTX 960M + Intel HD Graphics 530 System operacyjny: Windows 10 Ilość ram: 8 GB, DDR4, 2133 MHz Rozdzielczość monitora: 1080x1920
  5. Nasri i Remy. Falcao mi osobiście grało się na prawdę źle... ­
  6. Spokojnie pójdzie.
  7. Pójdzie Pójdzie Pójdzie ale nie na maxa, RAMu za mało.
  8. Aktualizacja Aktualnie w skład Zespołu Moderacyjnego FIFA wchodzą: ■ Moderatorzy FIFA: KsP, Noresta, Bum3k ■ KidModeratorzy FIFA: -
  9. Bum3k

    Regulamin lokalny działu FIFA

    Aktualizacja.
  10. Troszkę spóźniony jestem , dokładnie 18h :) Szczęśliwego nowego roku :)

    1. Bum3k

      Bum3k

      Dzięki i wzajemnie ;)

  11. Tutaj również pójdzie.
  12. Choć jestem fanem Barcy polecam Ronaldo, lepsze strzały, fizyczność, szybkość.
  13. Zawsze lepiej gra mi się Benzemą, nadaje się na ST.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...