Skocz do zawartości

DominikBM

Members
  • Postów

    70
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia DominikBM

  1. Jesli nie ten dział to przepraszam. W grach nei działaja mi F1 F2 itd np w metinie. Jeżeli klikne F2 to zmienia mi się coś na pulpicie i inne klawisze F tak samo, działają tylko na pulpicie w grach 0 reakcji za moje błędy przepraszam, prosze o pomoc. Jesli byl temat sorry ael pomorzcie
  2. Może to porostu lagi?
  3. DominikBM

    Pomocy Co Zrobic?

    Myśle, że masz jakiś problem z javą :P Reinstallluj Jave
  4. Jak w temacie :rolleyes:
  5. DominikBM

    Gry Psp

    jakie polecacie gry na PSP? a i jeszcze jedno może zna ktoś taką gre, mniej wiećej wytłumacze, jedzie czy tam prowadzi sie kulke przez różne przeszkody typu ruszająca sie podłoga itd. Może zna ktoś takiego typu gre? I jeszcze, jak masz zamiar polecić mi gre FPS lub Samochodowa to odpusc ;p
  6. Witam, iż chcialem zagrac w gre ale ona potrzebuje przyciskow F1 F2 itd no wiec klikam przykladowo F3 i zmieniaja sie ustawienia pulpitu, okay klikam F4 i zmieniają sie ustawienia dzwieku, da sie jakos wylaczyc to? zeby F1 F2 itd dzialaly w grach?? mam laptopa,
  7. DominikBM

    Save Popsuty

    Gralem se gralem i nagle psozedl prad w kapie, wlaczam go jeszcze raz i juz save nie dziala, wgle go nie ma a w plikach minecrafta jest, jak zrobie w innym folderze to tez nie dziala, tlyko znika. prosze o pomoc.
  8. DominikBM

    F1 F2 Itd

    witam mam nietypowy problem gdyż pobrałem metina na nowym komputerze, ok wszystko gra no i jak już weszłem na postać to jak klikam F1 no to skille sie nie włączają, okay klikam F2, nie włączają sie skille ale jakieś ystawienia sie tylko zmieniają włącza sie coś itd oczywiście z 4321 nie mam takiego problemu ale nie chce na nich miec skilli, jak mam zaradzic zeby te guziki dzialaly? ps. sorry ze nie dodalem tego [Pytanie] ale nie przeczytalem prefiksu
  9. no a więc jak chce zrobić serwer no to nie moge gdyż serwer działa pod 1.2 (albo mapa na 1.2) no a ja mam 1.3, prubowałem, prubowałem i nie moge, trzeba jakoś specjalnie zrobić serwer minecraft Beta 1.3? (hamachi)
  10. witam, otuz save w minecraft mi sie usunol nie wiem jak no i chce grac od nowa, no wiec mam Minecrafta 1.3 Bete no i jak generuje swiat to zawsze jakis ch**owy sie generuje typu, jak jest jakas gorka minimum 5 klockow w gore kazda i drzewa sa zajebis*** daleko no i nie moge wygenerowac swiata gdzie jest blisko drzewo jakies duze gorki, kamien itd... jak moge to zrobic?
  11. Witam, mam zamiar kupićkomputer, mam do wydania 3000zł jaki sprzed polecacie?
  12. chcesz + czy - up?
  13. Witam, mam zamiar kupić ps3 i mam pare pytań 1.Warto kupić PS3 250(lub 120) GB + gra Assasin Creed Brotherood? za około 1300 zł? 2.Czy internet robi się tak samo jak w PSP przez Wi-Fi czy trzeba coś podłączać? 3.Czy żeby podłączyć PS3 do telewizora HD trzeba coś dokupywać? 4.Czy można wykorzystać jakieś kable z PS2 do PS3? 5.Czy 1 konto PSN może działać na PS3 i PSP (czy można jedno konto używać do tego i tego?) ? dziękuje bedą + czy jak ktoś woli - pozdrawiam
  14. mam rocket dock wylaczylem i dalej to samo ;/ reinstall metina byl cross fire, counter strike wszystko w czym mogłem miec hacki i nic
  15. wole nie formatowac bo sie brat wkurwi ze jego gry usunolem ;(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...