witam mam nietypowy problem gdyż pobrałem metina na nowym komputerze, ok wszystko gra no i jak już weszłem na postać to jak klikam F1 no to skille sie nie włączają, okay klikam F2, nie włączają sie skille ale jakieś ystawienia sie tylko zmieniają włącza sie coś itd oczywiście z 4321 nie mam takiego problemu ale nie chce na nich miec skilli, jak mam zaradzic zeby te guziki dzialaly?
ps. sorry ze nie dodalem tego [Pytanie] ale nie przeczytalem prefiksu