Co jakis czas, kolejny neos (tak jak tworca tego tematu) tworzy kolejny temat na temat tzw buxow(typu bux.to , awsurveys...) polegajacych na wypelnianiu reklam (ankiet,badan rynkowych etc), za ktore rzekomo dostaje sie pieniadze... ktore mozna wplacic na paypal, moneybookers itp. Zasmuce was jednak, ze zaden z nich nie jest wyplacalny (CZYTAJ: WYPŁACALNY!!!). jakby autor przy rejestracji przeczytal umowe a nie tylko zaznaczyl ze sie zgadza wiedzialby, ze tam pisze o takim czyms jak zasady tejze zabawy. Z nich wyraznie wynika, ze nie da sie tej nagrody uzyskac. Ogolnie te stronki sa przygotowane pod naiwnosc i glupote amerykanska... lecz widac w Polsce tez nei brakuje idiotow, ktorzy dadza sie wkrecic;] Kazdy nastepny taki temat polecam zamykac