Skocz do zawartości

kortax

Members
  • Postów

    164
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia kortax

  1. kortax

    Darmowe G1 albo bronie

    Co jakis czas, kolejny neos (tak jak tworca tego tematu) tworzy kolejny temat na temat tzw buxow(typu bux.to , awsurveys...) polegajacych na wypelnianiu reklam (ankiet,badan rynkowych etc), za ktore rzekomo dostaje sie pieniadze... ktore mozna wplacic na paypal, moneybookers itp. Zasmuce was jednak, ze zaden z nich nie jest wyplacalny (CZYTAJ: WYPŁACALNY!!!). jakby autor przy rejestracji przeczytal umowe a nie tylko zaznaczyl ze sie zgadza wiedzialby, ze tam pisze o takim czyms jak zasady tejze zabawy. Z nich wyraznie wynika, ze nie da sie tej nagrody uzyskac. Ogolnie te stronki sa przygotowane pod naiwnosc i glupote amerykanska... lecz widac w Polsce tez nei brakuje idiotow, ktorzy dadza sie wkrecic;] Kazdy nastepny taki temat polecam zamykac
  2. dziala?
  3. kortax

    [Skarga] Smallville

    @offtopic @up pisze sie murem
  4. kortax

    [Prosba]Grief

    Czesc. Jezeli juz tak wszystko rejestrujecie, przejdzcie sie do mojego domku w czyzkowko o popatrzcie kto mi zgriefowal chate. nick w grze: Enedue. Xaulin widzial ta chate. to jest dzialka nr 8 w czyzkowko. stoi dokladnie obok dumu Snezarda, tuz za wielkim napisem CZZ, tym przy spawnie
  5. kortax

    [Skarga] Nextkiller

    Proponuje zakonczyc pyskowke i zamknac temat...
  6. kortax

    Publiczny Skin

    musze cie zaskoczyc bo pisze sie orginał. oryginał jest wziete z angielskiego[original]- jest zarazem niepoprawne w jezyku polskim
  7. kortax

    [Propozycja] Sethome2

    NIE- to zabije gre. no bo co /home w domu, a /home2 40tys klockow od spawnu w kopalni... no i jedziemy...
  8. kortax

    [Problem] Crashe

    @refresh sorki,ze nie minelo 24h ale zalezy mi na tym, a polecialo to na 2 strone i nikt mi nie odpowie Do tego pojawia sie plik txt o nazwie hs_err_pid3696, a w nim
  9. kortax

    [Problem] Crashe

    @Error65 mam najnowsze stery, reinstallowana. przeciez pisalem ze najnowsza @Blacha212 moj client jest zaktualizowany-,- I nie dziala
  10. kortax

    [Problem] Crashe

    Hej. Mam problem. po kilku minutach gry minecraft po prostu sie wylacza, tak jakby to zrobic krzyzykiem. Nie wyskakuje zaden komunikat o bledzie itp. Minecraft to piracka beta, sciagnieta z tad http://www.mpcforum.pl/topic/281837-tutjak-zagrac-na-serwerze-minecraftmpcforumpl/, niemodowana, itd. Wziety z Paczka>orginalny mc 1.3_01>.minecaft. Force update na 1.4_01, skasowany meta-inf. Odpalam z lunchera. Kto mial podobny problem moze mi pomoze. Probowalem wielu klientow zarowno 1.3 jak i 1.4 kazdy crashuje mi. Mam najnowsza Jave. Wersja 1.1_02 dziala bez zarzutu. POMOCY
  11. lol gdzie tu pisze ze wszyctko masz???
  12. kortax

    [Probem] Nick

    @REFRESH
  13. bo cipa jestes. Tak sie madrzysz a nic nie potrafisz zrobic. ten servek trzeba troche naproteinowac-to norma. P.S. Najwiecej postow w tamtym temacie miales ty =,=
  14. kortax

    [Probem] Nick

    Hej. mam problem z MC 1.3_01. a mianowcie proboje wszelkimi sposobami(przerobilem juz kilka klentow..) , lecz nadal kidy wchodze na czyis serwer loguje sie tam jko player , mam win x32 sp2 @edit ewentualnie prosze o klienta BEZ MODOW!!! tylko z crackeim zeby mozna bylo na privkach grac
  15. NA TYM SERWIE LAGGI JAK CHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU************************************************J
×
×
  • Dodaj nową pozycję...