Skocz do zawartości

XzPablozX

Members
  • Postów

    109
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O XzPablozX

  • Urodziny 29.06.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia XzPablozX

  1. Witam. Poszukuję pluginu do bukkit'a 1.8.1, którym mógłbym tak "skonfigurować" teren żeby w danej okolicy w ogóle nie respiły się potwory. Nie na całej mapie, tylko załóżmy na 30-40 klockach kwadratowych. Potwory mogą wchodzić na ten teren ale nie mogą się pojawić bezpośrednio na nim. Jest coś takiego, albo czy jakiś inny plugin ma może opcję zbliżoną do tego co szukam?
  2. Dziękuję jkc dam edita. Edit: Jednak nie pomogło to z wszystkiego ale znalazłem rozwiązanie. Przy karcie graficznej radeon 9550 miałem starsze sterowniki które sie " gryzły " ze sobą. Zainstalowałem najnowsze i problemu nie było
  3. Witam. Mam problem z Minecraftem mianowicie, gdy gram sobie w MC po czasem 5 minutach czasem nawet 5 sekundach zamyka sie minecraft zostawiając na pulpicie notatnik z treścią : http://www.multiupload.com/EIFFHFGHPU Błędy są nazywane różnie np: - hs_err_pid732 - hs_err_pid2264 - hs_err_pid3012 Próbowałem parę sposobów, które były znalezione w google ale nic nie pomagało. Za pomoc tradycyjnie +sik i 5.
  4. Witam. Poszukuje "nieodpychanie z konia" i przy okazji auto pickup na serwer/y XenoXMT2, GondorMT2, ExtreamMT2s2. Tu na forum nie mogłem znalezc żadnego który by działał więc postanowiłem w końcu napisac temat. Tradycyjnie +sik i 5 :P Z góry dziękuje.
  5. Juz sprawdzam za chwile dam edita Pff.. ne czaje tego. można prosic o gotowe na dowolny przycisk od 1 do 9?
  6. I w jakim to programie machnac?
  7. Witam. Szukam programu ktory by wciskał co określony czas przyciski 1,2,3..0 i jeszcze NUM . nie musi byc na każdy przycisk. Z góry dziękuje.
  8. http://www.mpcforum.pl/topic/354817-auto-oddawacz-expa/ Jak widac zamkneli moj temat. Ale chyba nie wiedzieli ze na metin 2010 taki oto mod nie dziala-.-
  9. Witam . Gram na serwerze gdzie lecą sztabki ale na mniejszych lvlach lepiej dropią. Metin jest postawiony na plikach z 2010 i nie mogę znaleźc żadnego "auto ooddawacza" na te pliki. Proszę o pomoc z góry thx
  10. Witam ostatnio gram sobie na prywatnym serwerze Venise. Ten oto serwer nie ma niczego takiego (raczej) jak HS ale na nim tradycyjne dmg nie dziala. Hack horse skill hack dziala tzn nie odpycha mobow ale nie dmg. Normalnie odpalam metina dziala wszystko ladnie . To samo z 1 hit killerem dziala ladnie tylko ze gdy walne z piesci lognie mnie. Problem jest z tym ze " moje " wszystkie dmg / 1 hit killery w jakie wgrywalem to metiny z 2008 a ten jest z 2010 i chyba w tym tkwi problem. Od razu dziekuje za pomoc. oczywiscie nagroda +sik i 5 do profilu
  11. x070x to samo .. laduje i nei wchodzi do okna logowania tylko loga
  12. Podmieniłem serwer info elegancko wpisuje passy łaczy z serwerem ale później loga.. Nie wchodzi wgl do okna logowania
  13. Zrobilem według tutka i nie za bardzo wiem o co tam w tym chodzi tzn wszystko po kolei ale nie wiem co z tego wybrac wiec wklejam wszystko: [20:15] LocMt2.exe - 217.23.6.46:80 open [20:15] LocMt2.exe - 217.23.6.46:80 close, 400 bytes sent, 223 bytes received [20:15] loc.bin - 109.236.84.13:11002 open [20:16] loc.bin - 109.236.84.13:19000 open [20:16] loc.bin - 109.236.84.13:11002 close, 124 bytes sent, 64 bytes received [20:16] loc.bin - 109.236.84.13:19000 open [20:16] loc.bin - 109.236.84.13:19001 open [20:16] loc.bin - 109.236.84.13:19000 close, 82 bytes sent, 382 bytes received [20:16] loc.bin - 109.236.84.13:19001 close, 429 bytes sent, 431 bytes received
  14. Zrobiłem według 1 sposobu 217.23.6.46 Proszę
  15. Własnie nie i nie wiem jak je zdobyc ;/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...