Juz dzisiaj mogliby sobie darowac bo i tak pewnie nie odpala niech przeniasa juz date startu na jutro na 8 lub jak chca byle by bylo duzo luda i jakis event na start
@Edit
Widze ze przed sekunda rank skasowali wiec moze juz odpala
Serwa nie polecam ze wzgledu na to ze GA rozdaje eq kumplom lub tym ktorzy pierwsi weszli na serwer :/ Porazka.
Gracz ktory dostal 70 lvl , stalke i bojowy to Sabat <--- az mi cie zal napie
Witam , chcialbym was poprosic o zrobienie klienta podobnego do kornela ale zeby spolszczenia dzialaly lub kto wie jak spolszczenia zrobic zeby na tym najnowszym kliencie dzialaly niech napisze tu lub na PW. Bedzie limit + i 5 za pomoc
SZUKAM KLIENTA DO PRYWATNYCH SERWEROW METIN2 NA KTORYCH MOZNA DODAC SERWERY KTORY POSIADA:
- ZLOTE I SREBRNE HWANGI
- LVL OBOK NICKU
- NOWE MAPY Z MOOBAMI CZYLI NP. MAPA Z ZOMBIE
- NOWE BRONIE
- WIERZCHOWCE
- INNE WYGLADY SKILLI
- NOWA BIZUTERIA CZYLI (SMOKA I ZIELONEGO SMOKA)
JEZELI KTOS MOGLBY KTOS ZROBIC TAKIEGO KLIENTA LUB ZNALEZC TAKIEGO PROSZE O POINFORMOWANIE BEDA 5 i +