Witma . ; \\
Mam problem bo nie można właczyć kamerka na aurore 2011 . !
I czy jest mozliwosc zeby to ominać żeby zadziałało ponieważ , potrzebne mi jest
to do automatycznego oddawania expa do gildi . ;\
Jak możeie to pomóżcie .
Albo jakiś program co oddaje Automatycznie expa do gildi .
Plis . !
Sorki za Temat jeżeli już był
< 33
Pomocy . !