Witam...
Mam sprawe...
Mógł by ktoś zrobić dla mnie baner?
Ma być on o tematyce GTA:SA
Na nim ma byc napis :
"GTA Poznan FreeRoom"
lub
" DM-Drift-Stunt Server By KiszonyBanan - Poznanski serwer SAMP"
Lub cos w tym stylu...
Baner bedzie na tej stronce
Czekam na odpowiedzi i ladne banery...
Z gory thx...
Za baner poleci wszystko co mozliwe i dobre dla uzytkownikow