Skocz do zawartości

Kradziejka

Members
  • Postów

    96
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia Kradziejka

  1. @ref @G00D tak to tylko takie intro ,które będzie na początku odcinków @daronian tak jasne ,że można, ustalimy na pw :rolleyes: @ ModyBazyl tak właściwie to przemalowałam konie na niebiesko i dokleiłam napis "policja" Ale coś nie wyszło więc zostały normalne <_< hmm dziękuję wszystkim za miłe komentarze, postaramy się jak najszybciej stworzyć ten odcinek
  2. Hehe, postanowiliśmy zrobić coś nowego z koleżankami i wyszło takie cuś ;d Niedługo odcinki...tylko masa przy tym roboty :P
  3. PROBLEM ROZWIĄZANY PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE I USUNIĘCIE! Ostatnio przez jednego questa zepsół mi się serwer, lecz udało mi się naprawić (sh make). Po pierwszej naprawie zauważyłam ,że nie działa komenda ./mount_test 20110 (przykład) . Lecz na szczęście działały pieczęcie. Po następnej naprawie okazało się że pieczęcie też nie działają! Client sie wyłącza i wyskakuje komunikat: ?????? Tak Nie (dzieje się tak w obu przypadkach) Czego to może być wina? I jak to naprawić? Proszę o pomoc
  4. Nie piszemy postów typu "Szukam serwera" :P
  5. Nigdzie nie znalazłam odpowiedzi więc pytam. Wie ktoś może ,który plik w rozpakowanym locale_pl odpowiada za kd path? Potrzebne mi to ponieważ mam do niego wgrane nowe zbronie itp. a nie chcę wgrywać tego od nowa tylko podmienić pliki. Za pomoc dziękuję i wynagradzam +/-
  6. Można wkleić, chyba ,że wpisy są źle zrobione to wtedy trzeba pisać ręcznie i poprawnie ;d
  7. Kradziejka

    [Ss] Emo Ninja! O0

    @popek101 Na naszym privku ;p I ta, prawdopodobnie niedługo udostępnimy @JaGud Ta, +4 bo z większym plusem się za bardzo świeci i nic nie widać @Doyyumhwaji To taka pół emo pół zabójca
  8. Kradziejka

    Pinkmt2 [Pl] [Hamachi]

    Intel® Core i5 CPU 750 @ 2.67GHz 2.66 GHz 4,00 GB (1,5GB serwer) 2mb/s 5.190.227.92 http://5.190.227.92/regist.php powstaje... 5.190.227.92 http://www.speedyshare.com/files/26752481/PinkMT2.exe - - - [media][/media] Hamachi od ok. 15 do. ok 20 od ok. 15 do. ok 20 od ok. 15 do. ok 20 od ok. 15 do. ok 20 od ok. 15 do. ok 20 od ok. 12 do ok. 20 od ok. 12 do. ok 20 pink [GA] Sasza [GM] Nucza [/center]
  9. Kradziejka

    [Ss] Emo Ninja! O0

    Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Stworzone w większości przez Nuczę.
  10. @ EUREKA! malutki błąd... zamiast 227 podałam 277 ... I co? taka prosta sprawa a nikt nie zauważył można ZAMKNĄĆ!
  11. @ ref, sprubowaliśmy u koleżanki na tym samym systemie i u niej wszystko normalnie (tyle że ja mam 32bit). Sprubujemy jeszcze na innych plikach ... może ktoś wie o co chodzi? ;/ @ EUREKA! malutki błąd... zamiast 227 podałam 277 ... I co? taka prosta sprawa a nikt nie zauważył można ZAMKNĄĆ!
  12. @ refresh , dalej bez skutku ;(
  13. @refresh miał ktoś może taki problem i umie go rozwiązać? prosze niech ktoś pomoże w zamian +/- 5* itp. oraz jak ktoś zechce i sie uda rozwiązać problem to nawet gm
  14. Od niedawna mam nowy komputer a w w nim system windows 7 home premium. Z początku miałam problem z instalacją vpc lecz się udało. Gdy uzupełniałam konfiguracje wyskoczył błąd: Gdy daję "OK" wyskakuje ten błąd po prawej. :/ Co robić?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...