@ref
@G00D
tak to tylko takie intro ,które będzie na początku odcinków
@daronian
tak jasne ,że można, ustalimy na pw :rolleyes:
@ ModyBazyl
tak właściwie to przemalowałam konie na niebiesko i dokleiłam napis "policja" Ale coś nie wyszło więc zostały normalne <_<
hmm dziękuję wszystkim za miłe komentarze, postaramy się jak najszybciej stworzyć ten odcinek