Witam! Chcę nagrać FragMovie podczas gry w WarRocka. Z tym, że mam problem: gdy włączam Frapsa, potem WR, mam tam chyba 130 czy 140 FPS, ale gdy włączam nagrywanie, to ilość FPS spada do ok. 50, a gra tnie się tak, że wtedy nagrywanie filmiku nie ma sensu, bo i tak nikogo nie zabiję. Frapsa mam pełnego, ustawienia próbowałem bez dźwięku, Half-Size itp. itd. ale zawsze ten sam efekt, a raczej jego brak. Możecie coś zaradzić?
EDIT: A i jeszcze dodam, że komp ciągnie na luzie i WR i Wr+Fraps (przy samym WR ok. 40% zużycia proca).
Jeżeli chcecie polecić inne programy, to miejcie na uwadze, że mam Win7 i np. XFire mi nie nagrywa w ogóle