Skocz do zawartości

PrawdziwyDlaGry

Members
  • Postów

    134
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    ZDolnyŚląsk

Osiągnięcia PrawdziwyDlaGry

  1. Tia, ja też sprawdziłem na 7 i wszystko się ładnie uruchamia.
  2. Hahaha, bardzo zabawne To ja mam w planach zrobić grę ala Warrock kto będzie chętny i kupi do niejpremium? Bez jaj, trzeba najpierw umowy z tymi, którzy płacą za te reklamy, ty musisz włożyć kilka(?) tysięcy na zakup premek, kredytów itp. które później można będzie dostać za punkty. To nie jest tak, że budzisz sie rano i myslisz sobie "to ja sobie zrobię stronke taką jak playspan.."..
  3. Na jakiej rozdzielczosci Wam hasa?
  4. Nie kur*a masz grać z wciśniętym R-.-
  5. Dzięki, minusik poleciał Sprawdzę Hypercama i dam edit:) EDIT: Niestety, HyperCam także mi zwalnia ilość FPS w grze. Czy może mieć to związek z rozdzielczością jaką mam ustawioną? EDIT: ZMieniłem rozdzielczość na jedną z gorszych i wszystko śmiga pięknie, 0 ścin, FPS także mi nie maleją za bardzo. Dzięki za próbę pomocy, temat do zamknięcia:) Pozdro
  6. PrawdziwyDlaGry

    Fraps

    Witam! Chcę nagrać FragMovie podczas gry w WarRocka. Z tym, że mam problem: gdy włączam Frapsa, potem WR, mam tam chyba 130 czy 140 FPS, ale gdy włączam nagrywanie, to ilość FPS spada do ok. 50, a gra tnie się tak, że wtedy nagrywanie filmiku nie ma sensu, bo i tak nikogo nie zabiję. Frapsa mam pełnego, ustawienia próbowałem bez dźwięku, Half-Size itp. itd. ale zawsze ten sam efekt, a raczej jego brak. Możecie coś zaradzić? EDIT: A i jeszcze dodam, że komp ciągnie na luzie i WR i Wr+Fraps (przy samym WR ok. 40% zużycia proca). Jeżeli chcecie polecić inne programy, to miejcie na uwadze, że mam Win7 i np. XFire mi nie nagrywa w ogóle
  7. PrawdziwyDlaGry

    Dinar Bot

    Dzięki bardzo, + i 5 poszło, temat do zamknięcia.
  8. PrawdziwyDlaGry

    Dinar Bot

    Ponoć jest dinar bot tylko na systemy 64bitowe. Mógłby ktoś podać linka do takiego? Bo z tego co forum przeleciałem to nie mogę znaleźć. Dam + i 5 oczywiście.
  9. Mój głos też na Kastę.
  10. Niektóre reklamki tak mają, napewno na wszystkich tak nie masz ;]
  11. Chcialbym jeszcze tylko zaznaczyć, że efekty które osiągają LVLe 50 czy 60, że na rola biorą pół Marien, wcale nie biorą się od podkręcania.. W większości ich szybkie bieganie i przeczucia, skille kończą się z dniem UPDATE, a zaczynają razem z 1szym Public'iem na MPC:) Co do OC, pamiętaj także o tym, że "Z próżnego i Salomon nie naleje"...
  12. Kurde, 3k pkt to nie jest 11 wave, tylko ok. 13, a to trwa ok 23 minuty... sprawdziłem i tak mi wychodzi.. jak sie myle to mnie popraw, albo daj lepszy screen bo nie widac liczby killi ani pkt; p
  13. PrawdziwyDlaGry

    Problem G1.

    Wina IP, 100%. Polecam przeglądarkę AOL. http://www.youtube.com/watch?v=9nVQww-r9hI Poradnik by rado599
  14. SirMathes dobrze, że twój coś wnosi:) Poradnik by rado559 http://www.youtube.com/watch?v=9nVQww-r9hI&feature=player_embedded
  15. TO jest tak - Kody są, ale na darmowe 50pkt właściciele playspana ustanowili limit możliwości użycia tego kodu. Obecnie limit się wyczerpał i nie można korzystać z kodów, choć teoretycznie one działają
×
×
  • Dodaj nową pozycję...