Skocz do zawartości

OverNuker

Members
  • Postów

    477
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia OverNuker

  1. Witam, dawno nie grałem w metina ale została mi sura 100lvl myślę nad tym żeby postawić ja gdzieś żeby zaczęła zarabiać na eq (aktualnie dużo itemow nie zostało) I tu nasuwa się pytanie czy jest sens stawiać taką sure na bocie żeby sobie farmila? Czy zarobek zerowy? Nigdy nie botowalem😄 Help
  2. Witam, moze ktos z was zna jakies fajne itemki z craftu w wowie :D? jest ogromny wybor, kiedys widzaielm cos w stylu hełmu nurka ktory pochlanial pare tys dmg, mzoe ktos wie gdzie zdobyc na to recke:)? Piszcie o czym wiecie z kazdej profesji :))
  3. Witam przenioslem sie na inny serwer pod inny nick, i mam pytanie jak przeniesc caly interface z poprzedniego serwera nie chce mi sie od nowa wszystkiego robic jest taka mozliwosc?
  4. I tak wow umarł od wotlka ostatni grywalny i zrównoważony pacz to TBC 2.4.3 potem co sezon coraz gorzej balansu pvp nie ma raz hunter wymiana potem druid warior itp itp bez sensu gracie na globalu ? zabijcie huntera szamanem powodzenia lub jakas inna klasa
  5. Ja bym zaczol od najnowszych sterow do karty graficznej C++ i frameworka
  6. rogal niszczy jedyny problem z oganietym druidem deep resto i szamanem resto
  7. OverNuker

    Serwer pvp

    Witam zna ktos z was serwer/y pvp np 110 na start itemy sun/nova itp itd Albo Jesli ktos z was zna serwer z jak najwiekszym expem typu x300-XXXXX Dziekuje i Pozdrawiam
  8. Witam gram na H2k ale nie moge tam wlaczycz bota poda mi ktos co nalezy zrobic bo w ip finder sa tylko 4 serwer i nie mam tam h2k poda mi ktos gotowego connectera ?? na ten serwer bede bardzo wdzieczny pozdrawiam Dodatkowo jak wlaczam ph conecter mam blad http://imageshack.us...eztytuuwaa.png/
  9. @Autor tematu opiszesz mi dokladnie jak tego bota na h2k wlaczyles ? bo mi cos nie dziala
  10. @ refresh
  11. Witam mam taki problem poniewaz nie moge wlaczyc tego bota na H2k sro Prosze o podanie poprawne IP tego serwera i dokladnej instrukcji jak tego bota uruchomic Chodzi mi glownie o farme soxow
  12. OverNuker

    Bot na h2k

    hmm wyszukiwarka tego forum nie znajduje : KD Bot bot na h2k wiec jesli mozesz podaj mi linka
  13. OverNuker

    Bot na h2k

    Witam ma ktos działającego bota na H2K głównie chodzi mi o farmienie soxow ?? Czytalem o jakims KD bocie ale nie uzyskalem konkretnej informacji
  14. OverNuker

    allegro i pomoc

    Jesli ja kupil to mozesz miec problem.
  15. Sciagamy i wklejamy do glownego folderu Classic sro http://error-soft.net/forum/download/file.php?id=485 Skan : http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=5f78eb77b49a6e31fa7aaf648d7f819b6bfbb6f4c1248214027ab28a54445131-1316242605
×
×
  • Dodaj nową pozycję...