[font="Witam Chciałbym Dac wam informacje na temat F#Rpvp ,ponieważ trzeba było zrobić nowy serwer ale taki sam ; D
HAMACHI:robak513 ,robak514,robak515,robak516,robak,517 hasło :maniek
STALKI u handlary mozliwosc robienia hwang.
ADMINI:[GA]RobaczeK,[GM]kamilontek .
Reje damy po zalogowaaniu na hamachi .
Za wszelkie utrudnienia Przepraszamy
Pozdrawiamy ADMINISTRATOZY F#Rpvp.