Skocz do zawartości

szynszylu

Members
  • Postów

    180
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia szynszylu

  1. Od 5 do 8 rafinowanych
  2. szynszylu

    Save

    Sprawdź seed polec na koordy na którym miałeś budynki i się tam zbuduj Na tej stronie sprawdzisz seed z twojego świata http://mc.42nex.us/ @up nie może skopiować bo jest tam blok z moda którego nie używa ...
  3. Dodaj szynszylu zobaczymy...
  4. 1. Jeśli dojdzie z opóźnieniem to nie dostaniesz gifta 2. nie wiem ja kupiłem 3 dni temu z kontagier gifta (buuu)
  5. dostaje się 2 o ile nie kupisz najpierw gift code
  6. wiec tak 1. jeśli kupisz gift code to nie dostaniesz drugiego musisz kupić na swoje konto ze strony premium wtedy dostaniesz drugiego 2. nic się nie stanie tylko zeby czasem nie pokazał się komuś twój stary skin jak będzie grał na mshafter to usuń tam skina 3. ty kup przelewem na swoje konto premium (nie używaj czasem gifta bo drugiego nie dostaniesz) a koledze dasz gift code którym aktywuje swoje konto Cytat z "The word of Notch" @Up nie dostaniesz
  7. Właściwie jak kupisz gift code to drugiego nie dostaniesz. Dostaniesz drugi jeśli kupisz ze strony premium bez użycia gift'u Cytat z "The word of Notch" Tlumaczenie: Więc, jeśli kupisz kopię gry (nie kod przezentowy[no gift code :P]), do twojego konta zostanie dodany darmowy gift code.
  8. polecam plugin residence można tam wyłączyć działanie tnt i creeperow na wyznaczonym terenie działa również z pvp polecam plugin poczytaj o nim i się pobaw warto
  9. Hmm niby działa ale tylko na normalnym launcherze a chciałbym więcej ramu + mineshafter + dla pana @up
  10. Witam tak jak w temacie mam problem z pamięcią w minecraft szukałem rozwiązania ale nie znalazłem (minecraft narazie nonpremium) działa tylko mcpatcher podczas testowania minecraft potem uruchamia się normalnie i znowu mało pamięci oto SS
  11. Zrób force update pomoże jeśli instalowałeś jakieś mody to mogą nie działać z twoją wersją minecrafta lub nie działają z innymi
  12. OMG poszukaj jakiegos serwera i wpisz jego ip jak otworzysz multiplayer...
  13. Proszę o dodanie Szynszylu
  14. Witam forumowiczów mam pytanko jak zrobić skrypt fastshoot (w cfg do multi )?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...