Czesc, mam taki problem, po formacie mi sie ostro zacina css ze grac sie nie da, programem TuneUp optymalizuje system ale nie pomaga za dobrze, jedynym rozwiazaniem jest zmiana priorytetu w menadzerze zadan na wysoki, ale zazwyczaj po tym ping mi skacze do 200. Moje pytanie jest takie, czy jest moze jakis program, dzieku ktoremu nie bedzie mi sie zacinal css, lub jakis sposob na zmiane priorytetu na wysoki tylko zeby ping mi nie skakal do 200 ?.
PS. Pisze to tutaj, bo raczej w dziale z csem mi za bardzo nie pomoga.