Skocz do zawartości

1995adam1995

Members
  • Postów

    23
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O 1995adam1995

  • Urodziny 06.04.1995

Metody kontaktu

  • Skype
    adam_m1995

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia 1995adam1995

  1. i po lewej stronie widze postac i tyle ;/ a scionglem juz sterowniki nic nie daly // warn za spam
  2. Witam scionglem i dalej to samo dokladnie oto mi chodzi
  3. Nie poprostu jak wlanczam CA to odrazu mi sie pojawia login i haslo a jak wpisze to niewidze (widze tylko postac)
  4. 1995adam1995

    [Pytanie]

    Witam mam problem z patchowaniem odpalam CA i mi sie wlancza gra a z czego kumple mi mowiom to musi byc patchowanie i niewiem jak spatchowac gre (Prosze o usuniecie tematu http://www.mpcforum.pl/topic/348749-mam-problem-z-patchowaniem-ca/#entry2457379)
  5. OKS thx (a ty bys umial pomuc??)
  6. {Pytanie}( wiem ze nie tu ale zapomnialo mi sie);pWitam mam problem z patchowaniem odpalam CA i wlancza mi sie odrazu gra a nie patchowanie (dopiero zaczlem gre w CA) i niweiem co zrobic zeby spatchowac
  7. bo szukam dzialajoncego haka na serwer acolytesonline.com (2.4.3) prosze o podanie dzialajoncych z gory dzienki
  8. Nie polecam tego serwa szkoda czasu na poczontku fajnie ale jak ci cofnom all eq to szkoda nerwow przechodzilem to 3 razy ale 4 raz nie bende
  9. 1995adam1995

    Priv Serwer 4Fun

    WITAM (GM)Tyskie TEN serwer jest zalozony dla ludzi ktuzy nie lubią expic ale odkrywac uroki pvp http://www.przeklej.pl/plik/bizmt2-exe-0021vk0cg96u to jest spol Spol Trzeba Pobrac I Nakładke -http://www.przeklej.pl/plik/lol-rar-002 3lb83t5a5 a sieci ActivytyMT2 haslo 12345 ActivytyMT2-2 haslo 12345 narazie jest tylko 2 sieci jak bendom potrzeby graczy to sie zrobi nastempne wienc jak nie bendziecie mogli wejsc na serwer hamachi prosze pisac na [email protected] oraz tutaj postaram sie wem pomuc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...