Witam mam problem z patchowaniem odpalam CA i mi sie wlancza gra a z czego kumple mi mowiom to musi byc patchowanie i niewiem jak spatchowac gre
(Prosze o usuniecie tematu http://www.mpcforum.pl/topic/348749-mam-problem-z-patchowaniem-ca/#entry2457379)