Skocz do zawartości

WujekKiszken

Members
  • Postów

    112
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia WujekKiszken

  1. taki hack nie istnieje.Nie ma możliwości tworzenia własnych yangów.
  2. Mam problem z kamer modem sf2011 .Gdy wchodzę w connect helper to nie mam tam żadnego zielonego plusa do dodawania pongu i innych bajerów. .Wiecie może dlaczego tak się dzieje? Jakiego oprogramowania mi brakuje? Zainstalowałem NET.Framework 3.5 jak poradził mi jeden z użytkowników mpc forum lecz to nie pomogło.Proszę o rady
  3. mi na mod kamerze wait hack działa więc powinno dmg też działać, próbowałeś?
  4. Potrzebuje wait hack który będzie działał na klientach.Jak na razie znalazłem tylko do kamer moda oraz na globale a ja potrzebuje abym takiego ktory będzie mi działał w kliencie stworzonym przez adminów danego serwera
  5. @up to jest nieaktualne
  6. Trzeba łączyć się poprzez hamachi?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...