Mam problem z kamer modem sf2011 .Gdy wchodzę w connect helper to nie mam tam żadnego zielonego plusa do dodawania pongu i innych bajerów. .Wiecie może dlaczego tak się dzieje? Jakiego oprogramowania mi brakuje? Zainstalowałem NET.Framework 3.5 jak poradził mi jeden z użytkowników mpc forum lecz to nie pomogło.Proszę o rady