Nexon North America ogłosił, że zamierza otworzyć dla graczy nowy serwer, w którym zostaną zmienione zasady rozgrywki. O co w tym wszystkim chodzi? Oto najważniejsze info:
-Serwer będzie otwarty dla wszystkich rang
-Dostępne będą wszystkie tryby i mapy Clearance Level 2
-Zmniejszony zostanie recoil wszystkich broni
-Zmiany w hitboxach
-Relaksująca rozgrywka, łatwiejsza dla zarówno nowych graczy jak i weteranów.
Nie wiadomo czy wersja europejska doczeka się takiego serwera, ale gdy tylko Nexon Europe zabierze głos w tej sprawie na pewno ktoś o tym napisze ; )