Skocz do zawartości

matisek7890

Members
  • Postów

    58
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia matisek7890

  1. Ja wiem ze w Niemczech jest 50 zl na 16.400 nx ; ) Bo caly czas zakupuje u kolegi ; )) Tylko trzeba miec karte z ERY
  2. Napisz na gg ;d 5737227
  3. matisek7890

    Konto

    Kur** kolejny taki temat... napewno ktos ci da konto zadarmo ///
  4. matisek7890

    Hmmm

    Nexon North America ogłosił, że zamierza otworzyć dla graczy nowy serwer, w którym zostaną zmienione zasady rozgrywki. O co w tym wszystkim chodzi? Oto najważniejsze info: -Serwer będzie otwarty dla wszystkich rang -Dostępne będą wszystkie tryby i mapy Clearance Level 2 -Zmniejszony zostanie recoil wszystkich broni -Zmiany w hitboxach -Relaksująca rozgrywka, łatwiejsza dla zarówno nowych graczy jak i weteranów. Nie wiadomo czy wersja europejska doczeka się takiego serwera, ale gdy tylko Nexon Europe zabierze głos w tej sprawie na pewno ktoś o tym napisze ; )
  5. Poszukaj na forum ! Bez sensu taki temat tylko zaśmiecasz forum ! ;/
  6. Dokładnie !
  7. Nie widziałem kurwa ! Sperdalam z tego forum ! MAM WYJEBANE JAK WIEKSZOSC OSÓB. SIEMA
  8. matisek7890

    Mały Public

    Mały hack ze strony Gordona. Testowany na win 7 64 bit DZIAŁA Instrukcja 1. Pobieramy hacka. 2. Wypakowujemy do /NEXON/Combat Arms EU 3.Otwieramy np. FaithInject (vista i 7 jako admini) 4. Dodajemy plik CAByZeaS.dll 5. Wybieramy Inject 6. Włączamy Grę 7. Włączamy plik CAByZeaS.exe 8. Zaznaczamy funkcje które chcemy. 9. Cieszymy się hackiem. http://img130.imageshack.us/img130/8284/asdasdasdasddv.png Moim zdaniem ma nawet sporo fajnych funkcji. Ale jest z deka zawirusowany. Skan: Kod: http://www.virustotal.com/pl/analisis/807acb3f0065fa47b1f9f38c1372febed2f2cfdb1c4e9bcd155d13f80e64688b-1273609485 http://www.speedyshare.com/files/22404096/CAPublicByZeaS.rar Hack z www.cabunt.fora.pl Nie pogardze plusem ; )
  9. matisek7890

    Czy Jest ?

    To nie ! ; ) Ja jebie co ty chcesz jak ci nie pasuje tokup sobie vip hacka a nie wprowadzasz w zament tylko ... Kosztuje to 30 zł i jest wyjebany .. http://www.ghbsys.net/
  10. Szybkie rzucanie min ; ) Naciskamy na przemian szybko 3,4 jak rozrzucamy.. )
  11. matisek7890

    Czy Jest ?

    PROSZE http://www.megaupload.com/?d=D5LDZ1LK 1. Pobieramy 2. Rozpakowujemy na pulpit 3. Włączamy Perx (uruchom jako Administrator) 4. Dajemy browse i załączamy plik o nazwie Frantic 1.3.dll '' Znajduje się on w folderze z haxem 5. Do góry wpisaujemy Engine.exe 6. Załączamy Combat arms Opcje włączamy NUMPAD from 1 to 4 1 - player chams 2 - nospread 3 - fps 4 - Box Licze na + MIłego ; )) NET FRAMEWORK 3.5 http://www.dobreprogramy.pl/NET-Framework,Program,Windows,12105.html
  12. matisek7890

    Chams!

    Z GHB nie działa ...
  13. matisek7890

    Aimbot +Name Chams !

    OSZUST ! temat do zamknięcia ! ; )
  14. matisek7890

    Vip Z Ghb

    A więc tak ; Już od dłuższego czasu czekam na update do vipa z ghb. Czy wie ktoś może kiedy on będzie dostępny... Za pomoc daje +
  15. matisek7890

    Mod M24

    Ale ten mod mi się nie podoba nie jest tak bardzo dopracowany ; < ale spoko..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...