Skocz do zawartości

SexiKinG

Members
  • Postów

    311
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O SexiKinG

  • Urodziny 17.05.1986

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Radom
  1. SexiKinG

    Kamienna Ściana

    Zrobiłem to od razu po tym, nie zadziałało ;f Już trudno, nie miałem za dużo rzeczy w skrzynkach, a domek miałem malutki bo jego wygląd mnie nie obchodził:P
  2. SexiKinG

    Kamienna Ściana

    już nie ważne, świat mi się popsuł :x tzn. cały grunt zniknął, tylko spadam w dół ;f
  3. SexiKinG

    Kamienna Ściana

    A jak może wyglądać, to jest ta ściana przed piekłem :P
  4. SexiKinG

    Kamienna Ściana

    Witam Jak rozwalić kamienną ścianę? Próbowałem młotkiem (z moltenu) ale nic... Potrzebuje tego by postawić drewnianą ściankę w domku, w dżungli, stworzonym jako pułapka :P Liczę na szybką odpowiedz Pozdrawiam
  5. Witam Jak zminimalizować okno Terrarii na singlu, by gra nadal chodziła? Pytam ponieważ, zrobiłem pułapkę na potwory, a chce robić inne rzeczy w czasie kiedy ona będzie działać :] Z góry dziękuję za odpowiedz Pozdrawiam
  6. A czy mi byś pomógł? Tutaj mój save: http://www.przeklej.pl/plik/new-world-rar-0027vkbbt5iq3sp Skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=6f6dd078cdccc2163cbed04af808bb337e97e8b6c6c5f62fce5e1088f6fae6a2-1299327498
  7. Miałem tak samo, potem miałem save 7dni, do dziś, i dziś znowu mi zniknął
  8. Stworzyłem nową mape wczoraj, dziś si budzę, znowu znikła, co do ***** się dzieje .... help ;(
  9. Robiłem już tak, nie działa ;f
  10. Też nie działa Wywale minecrafta i ściągne jeszcze raz ;f może to coś da;f
  11. Zrobiłem tak, nic nie dało.. ten świat do którego prrzekopiowałem te pliki także zniknął :X
  12. Witam Wczoraj około godziny 12 [rano] stworzyłem new world. Grałem na nim normalnie, czasem wyłączałem minecrafta, czasami i komputer. O 3 w nocy wyłączyłem minecrafta i poszedłem spać. Teraz patrze a na mój świat nie da się wejść.... po prostu nie mam tego świata do wyboru w menu, a save jest [sprawdzałem]... Proszę o pomoc
  13. Witam Tak jak w temacie.. szukam IP roznych broni na 100lvl+, a najlepiej sztyletow
  14. Witam Poprzednie tematy zostały zamknięte, więc postanowiłem założyć nowy Mam nadzieję, że nikt nie będzie spamować, bo chcę by team tiveria.pl mógł się tutaj spokojnie wypowiadać... Tyle z mojej strony... Czekam na jakiekolwiek info od teamu ,,Tiveria.pl'' Pozdrawiam SexiKinG / iLoveSex @Edit Tutaj link do starego tematu, gdzie jest bardzo dużo objaśnione
  15. tak off, przez magiczną komendę .....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...