Witam
Poprzednie tematy zostały zamknięte, więc postanowiłem założyć nowy
Mam nadzieję, że nikt nie będzie spamować, bo chcę by team tiveria.pl mógł się tutaj spokojnie wypowiadać...
Tyle z mojej strony...
Czekam na jakiekolwiek info od teamu ,,Tiveria.pl''
Pozdrawiam
SexiKinG / iLoveSex
@Edit
Tutaj link do starego tematu, gdzie jest bardzo dużo objaśnione