Skocz do zawartości

xgraczx

Members
  • Postów

    25
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O xgraczx

  • Urodziny 14.02.1990

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia xgraczx

  1. CZE MAM PYTANIE GDZIE SCIAGNAC SZYBKO CS?
  2. xgraczx

    Pomocy

    CZESC CHIALBYM POGRAC W CS MOZECIE MI PODAC JAKIS LINK CO SIE SCIĄGA SZYBKO I BEZ WIRUSÓW POZDRO:lol:
  3. xgraczx

    Help

    ELO MAM PROBLEM METIN2 SIE ZACIĄŁ I BIORE JESZCZE RAZ SIE LOGUJE I PISZE TE KONTO JEST PODLONCZONE I TAK Z 6RAZY KLIKAM I TO CIAGLE PISZE HELP!!
  4. NIE DZIALA LINK DO DOWNOLADU:dddd
  5. co mam z tym zrobic zeby sie podlonczyc bo pisze ciagle ,.siec pelna..
  6. ale ja chce sie podlonczyc a jest tylko 1 siec co mam z tym zrobic:(
  7. to jak moge grac na serwie??
  8. CZE MAM 1 MALE PYTANIE CZY BEDE MOGL GRAC NA SERWERZE HAMACHI BEZ POLOCZENIA Z NIM ??W SIECI?? bo jak chce sie polonczyc pisze ze siec pelna:( :angry:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...