Skocz do zawartości

jozek006

Members
  • Postów

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia jozek006

  1. witam. moze jest juz taki temat ale nie moge go znalezsc wiec z gory sorry. a wiec tak gdzy uzylem programu eam (standardowo usunolem pliki userdat aby prestiz zapisal sie na steam) wszytko pięknie ale odpalam gre klikam import stat i jest dobrze ae gdzy wyloncze gre i chce ją włączyc od nowa wyskakuje ze mam stara wersje gry i prestiz musi zostac usuniety, prubowalem wbic sam lvl myslame ze to moze staty lub EAM ale gdzy wbije 10 lvl i wyloncze gre i chc wlonczyc to samo. prosze bardzo o szybką pomoc . Z gory dzieki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...