ok wpisałem tam cd-keya i mam takie cuś jak na pierwszym ss ..
I moje pyt brzmi czy mam jakieś darmowe dni gry .. (nie chodzi mi o wersje trial)
A i czemu jak gram na trialu to na normal koncie nie mam mojego chara z triala?
A i dlaczego gdy wchodze na konto wow1 czy wow2 to nie mam dostępniej rasy Worgen i tych z hordy dodanych w cataclysm ?