Teraz kod dostaję się unikalny od nich. Wchodzisz na stronkę, przypominasz kod, na email ci przychodzi. Jeżeli byłeś zalogowany i weźmiesz "Zmień postać" nie będziesz mógł usunąć postaci. Musisz się wylogować, później zalogować do okna wyboru postaci i wpisać ten kod. I nie słuchaj, że trzeba czekać bo to idiotyczne. Nigdy nie było trzeba czekać tylko nie umieli usunąć... przynajmniej ja nie czekałem