Witam, mam takie duuuuzyyy problem. Wlaczam komputer, internet dziala normalnie, ale gdy odpale silkroad, zaloguje sie od razu rozlacza mi sie neostrada. Wyskakuje blad 619 - cos tam ze modem nie jest podlaczony ( oczywiscie swieca sie dalej 2 diody ) musze wtedy zrestartowac kompa, bo inaczej nie uda mi sie znowu polaczyc. Problem sie pojawia za kazdym razem gdy zaloguje sie do gry, Juz nie wiem co robic.
Zainstalowalem windowsa, w panelu sterowania poodznaczalem automatyczne wylaczenie sie sprzetu - te od zasilania. Tak samo wylaczylem to w modemie.
Jednak nic nie pomoglo i teraz juz nie wiem co robic.
Wczesniej nie mialem tego bledu zacza sie on pojawiac od niedawa, teraz nie da rady aby gra byla wlaczona przez 10 min.
Prosze o jak najszybsza pomoc.
Z gory dziekuje i pozdrawiam