SzakalMt2
Witam!
Od razu na wstępie piszę abyście pisali na CZACIE forumowym, nie na hamachi!
Raty:
EXP 100%
Drop yang 150%
Sieci Hamachi:
szakalmt2-1
szakalmt2-2
szakalmt2-3
szakalmt2-4
szakalmt2-5
Bez Hasła!
Info o serwerze na jakim stoi serwer:
- 4GB Ram
- 4rdzeniowy Procesor Intel Pentium
- Internet 6mb
- Karta Graficzna Ge Force 9600 GT 1GB
- On 24/7 (1x-2x w tygodniu przerwa na 1-2h)
Rejestracja:
http://5.236.45.162/
Ranking graczy:
http://5.236.45.162/ranking.php
Zmiana hasła:
http://5.236.45.162/psd.php
Forum Serwera:
http://www.szakalmt2.ugu.pl - Trwa rekrutacja na moderatorów forum!
Spolszczenie:
http://www.megaupload.com/?d=QYFE1ZT1
Lub
http://www.speedyshare.com/files/20545434/SzakalMt2.exe
Skan:
http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/e5418318bf524ae7015ce5af49ab6db720488a1d
Handlarze:
1lvl - Zwykły koń
50lvl - Bojowiec
80lvl - Militar
[GA] Szakal
[GM] Klusek
Gramy w Jinno