Skocz do zawartości

grzegosz38

Members
  • Postów

    258
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O grzegosz38

  • Urodziny 14.01.1991

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    na południe od rzeki 胡季词瓦特欺骗

Osiągnięcia grzegosz38

  1. grzegosz38

    Szyszkamt2 [Hamachi]

    Serwer on!
  2. grzegosz38

    Szyszkamt2 [Hamachi]

    Szyszkamt2 Szyszkamt2-2 Szyszkamt2-3 Szyszkamt2-4 Szyszkamt2-5 Szyszkamt2-6 i tak do 20
  3. grzegosz38

    Szyszkamt2 [Hamachi]

    amd 4000+ 2g 6m 5.10.237.66 5.10.237.66 Brak 5.10.237.66 http://www.przeklej.pl/plik/szyszkamt2-exe-0034ls22s96u http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=d836890016c654ed9b499df4345e81cac0fd6f0f96d50cd92a86388dca2d6bb1-1320073569 Brak 9999 9999 9999 [media][/media] Hamachi/GG:25497315 15-20 15-20 15-20 15-20 15-20 15-20 [GA]GREG [GM]Kondzior Hasło do sieci 12345/123456 Bony 50siły/inty i tak dalej http://img148.imageshack.us/img148/7835/sklepx.png Dziękuje
  4. Graj na kr no pl schodzi na psy
  5. nie pierdol zamieniaj się
  6. grzegosz38

    [Szukam] Rpg

    Gladiatus
  7. teraz chyba tylko kamermod jak cos: metin2mod.tk
  8. grzegosz38

    Firma kurierska

    Witam Kupiłem quada na allegro Dostałem klucze w tym że zapomniałem o stronie do sprawdzenia coś psk.com.pl? na pewno com.pl może ktoś coś wie Początek klucza tl... Facet nie będzie dostępny do poniedziałku i nie mogę do niego zadzwonić 240 post:) już znalazłem pekaes.com.pl:)
  9. Witam Witam Czy jest możliwość przeróbki muzyki chodzi o słowa jakiś program. Wiecie o co chodzi^^
  10. grzegosz38

    Admin Mexortis :)

    Założyciela Tematu:)
  11. grzegosz38

    Admin Mexortis :)

    Spadaj do metina z tym . Zamknąć to scierwo
  12. Słyszałem od kogoś o jakim programie do przerabiania muzyki typu audiocity Cos na s..sh Sheles czy jakoś tak może kto pomoże:) ++ będo i 5;D
  13. grzegosz38

    Sperma

    Niewiem napisalem gożki ale nie prubowałem:O
  14. grzegosz38

    Sperma

    Głosowac:D Tylko nie zamykaj modek fajna zabawa:PP @edit Jak dziewczyki smaujecie co ? @edit mam dzisiaj urodziny:I
×
×
  • Dodaj nową pozycję...