Skocz do zawartości

lukasz314

Members
  • Postów

    287
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O lukasz314

  • Urodziny 26.05.1993

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Końskoiwola

Osiągnięcia lukasz314

  1. zgadzam sie z panem u góry ja sam mam na g meilu i moge grac jak robilem na o2 to nie moglem bo taki sam błąd miałem a jesli tobie nie wejdzie na gmeilu to spróboj na tlen.pl , wp.pl , ale myślę że gmail powinnien pomóc.A jeśli nic nie pomoże sprubuj defragmentacije dysku na ktorym znjaduje sie crossfire eu,on oczysci go z błędów.
  2. ja ci powiem tak wojem lepszy do expa i pvp ninja to lur i pvp
  3. mi tez nie dziala moze jakas klawiatrura glupia
  4. dlaczego jak wciskam home to nie wylocza sie to mam tak home i jest na klawiaturze numerycznej home prosze o odpowiedz daje + i - kto co woli
  5. aa do czego to sluzy uruchamianie jako admin czy cos?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...