zgadzam sie z panem u góry ja sam mam na g meilu i moge grac jak robilem na o2 to nie moglem bo taki sam błąd miałem a jesli tobie nie wejdzie na gmeilu to spróboj na tlen.pl , wp.pl , ale myślę że gmail powinnien pomóc.A jeśli nic nie pomoże sprubuj defragmentacije dysku na ktorym znjaduje sie crossfire eu,on oczysci go z błędów.