Siema mam pytanie odnośnie Dmg Hacka. Jeśli już skopiuję pliki pack to mam dmg i skille inaczej widać np woj robi wir to stoi w miejscu itp ogólnie to widać nie? Dobra kiedy mam już skopiowane pliki to widać kiedy każdy tego używa chodzi mi oto czy jeśli ktoś tego nie ma to ja widzę że normalnie bije ? Bo tak patrzę m1 i widzę że KAŻDY to ma
@Edit
Ok, dzięki macie po +