Skocz do zawartości

krismisialek

Postmaker
  • Postów

    1 055
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Metody kontaktu

  • Skype
    krismisialek

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Kraków

Osiągnięcia krismisialek

  1. @Waszka1 To jest 1 komenda ze strony Geoninga i kawałek który zaznaczył, jest w bedrocku Była taka sytuacja, że musieli resetować mapę, przez co? Przez to, że kokosz całą mapę zabudował bedrockiem :PP
  2. Musisz wpisać /register <twoje hasło> potem po każdym następnym zalogowaniu, wpisujesz /login <hasło>
  3. Są resety, niedawno był reset usuwający nether Jeszcze przed tym były 2 resety, które chyba miały zniwelować lagi.
  4. @refresh
  5. "Jakże twój poradnik jest pomocny i fascynujący .... Ale po chuj to komu? /shop i tam masz all -,- "- Pisałeś to Ty, w tym temacie :http://www.mpcforum.pl/topic/331674-tutorialjak-zarabiac-na-serwerze-minecraftmpcforumpl/ Więc NIE! Nie masz szacunku do innych, NIE NIE NIE
  6. krismisialek

    Co To Jest?

    Ok, w takim razie prosze o zamknięcie tematu, wyjaśnione.
  7. krismisialek

    Co To Jest?

    Cześć, mam pytanie do administracji. Dlaczego człek, o nicku ZbiteD dostał kidmoda, skoro on ma jeszcze 3 dni bana? No chyba coś jest nie tak, skoro osoba która ma bana dostaje kidmoda.. Prosze o zedytowanie nazwy na "Co to jest?".
  8. Czołem, chciałbym zacząć grać w Aiona, ale kompletnie nie wiem co i jak, możecie mi podać download gry, opisać jak zacząć itp? Z góry dziękuje, i od razu mówię, będą + lub - i 5
  9. krismisialek

    Do White Listy

    Masz od tego ten temat: http://www.mpcforum.pl/topic/281363-zapisy-na-whiteliste/
  10. Mówie, że jestem w stanie zapewnić dużo kont, otwarta beta od 12 kwietnia i można też znaleźć kody na forum. Zależy mi na tym dziale na Mpcforum edit: Mam dokładnie 114 kodów do zamkniętej bety.
  11. A co mam się rozpisywać, wszystko jest na stronie, i forum. A do gry na bank powstaną cheaty, a w tym czasie można pisać tutoriale.
  12. Już mam miliony pomysłów na tutki, a teraz jest zamknięta beta, ale mogę dać kilkanaście kodów do realizacji w becie, otwarta beta będzie od 12 kwietnia
  13. Tego nie wiem, dowiemy się po dodaniu działu
  14. Pewnie że są :-) A przynajmniej, lada chwila będą ;]
  15. No więc proszę szanowną administrację o dodanie nowego działu "Mythos" Jest to nowa gra Link: http://www.mythos-europe.com/pl/index.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...