Üdv.!
Ugye először a serverek álltak le. Nem az oldal.
A sok event és bug miatt a server egy elég nagy problémába ütközött.
Nem részletezem mik sérültek.
Infók:
Az oldal azaz a http://www.ecsro.net.
Az oldal tulajdonosának azaz a P-masternak gondjai akadtak a hosterrel. Azaz a webserverszolgálltatóval. (mondjuk neki mindenkivel gondja van Big Grin)
Mivel a serverek le vannak állva , így úgy döntött , hogy itt az idő az újításra.
Gyorsabb , nagy tárhely lesz. Elméletileg a regisztráció és a PW váltás is ki lesz javítva.
A serverek:
Ahogy mondtam , a server crashelt. Először is egy server hardver resetet csinálnak. Az adatbázist fixálják. Mivel ezt csak 1 ember tudja így elég sokág tart.
Nekem 5 napot mondtak. DE EZ AZ ECSRO TEAM Tongue Ha 5 napot mondanak az lehet 1 hónap vagy 1 hét netán 6 nap.
Szóval kérlek legyetek türelemmel.
Hangsúlyozom !
NINCS VÉGE AZ ECSRO-nak !
Túl sok pénzt hoz Tongue Nem érdemes leállítani !
Szóval , nézegessétek a http://www.ecsro.hu - http://www.ecsro.hu/forum ot. Én mindig írom ha van valami. + Én igazt mondok....
Köszönöm !
ha elírtam valamit sry. Beteg vagyok..
Zapytam szczerze i odrazu co to znaczy ?? :OO