Skocz do zawartości

666xxx

Members
  • Postów

    19
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia 666xxx

  1. Zciągłem najnowsze pliki to tego servera zainstalowałem , zrobilo sie Update i daje Play i dupa ... Nie ma nic . Jak zrobic zeby zadzialalo ? moze czego nie mam jeszcze ? Prosze o pomoc
  2. 666xxx

    Ecsro

    Üdv.! Ugye először a serverek álltak le. Nem az oldal. A sok event és bug miatt a server egy elég nagy problémába ütközött. Nem részletezem mik sérültek. Infók: Az oldal azaz a http://www.ecsro.net. Az oldal tulajdonosának azaz a P-masternak gondjai akadtak a hosterrel. Azaz a webserverszolgálltatóval. (mondjuk neki mindenkivel gondja van Big Grin) Mivel a serverek le vannak állva , így úgy döntött , hogy itt az idő az újításra. Gyorsabb , nagy tárhely lesz. Elméletileg a regisztráció és a PW váltás is ki lesz javítva. A serverek: Ahogy mondtam , a server crashelt. Először is egy server hardver resetet csinálnak. Az adatbázist fixálják. Mivel ezt csak 1 ember tudja így elég sokág tart. Nekem 5 napot mondtak. DE EZ AZ ECSRO TEAM Tongue Ha 5 napot mondanak az lehet 1 hónap vagy 1 hét netán 6 nap. Szóval kérlek legyetek türelemmel. Hangsúlyozom ! NINCS VÉGE AZ ECSRO-nak ! Túl sok pénzt hoz Tongue Nem érdemes leállítani ! Szóval , nézegessétek a http://www.ecsro.hu - http://www.ecsro.hu/forum ot. Én mindig írom ha van valami. + Én igazt mondok.... Köszönöm ! ha elírtam valamit sry. Beteg vagyok.. Zapytam szczerze i odrazu co to znaczy ?? :OO
  3. 666xxx

    Potrzebny Media Pk2

    Chodzi Ci napewno o AutoSelect ... Poszukaj tematu nie ma zadnego takiego media :P Szukaj i znajdziesz to co chcesz
  4. 666xxx

    Bład Ecsro

    Wypakuj wszystkie Pliki znowu do jednego folderu Zciągnij nowe media PK ! tzn ono wyszlo 03.02.2010 r. pewnie teraz znowu wyjdzie nowe i wpakuj wszystko na raz do Folderu z ECSRo . ; )
  5. 666xxx

    Ecsro

    Moze dzisiaj Ale wątpie ze oni to zrobią dzisiaj Max do jutra :P
  6. 666xxx

    Ecsro Vip

    Krotko I Na temat =) Wchodze Na ECSRO wybieram Serv. ''VIP'' ! patrze a tu znowu check :/ Co oni robią ? Pobieralem ostatnie Pliki wszystkie gra chodziala jeszcze wczoraj ....
  7. 666xxx

    Ecsro Vip

    Ledwo dzisiaj wszedlem do gry dostalem DC i znowu server check mi pisze znowu cos robia i mam cos źle ?? ;/
  8. 666xxx

    Ecsro Vip

    Inspekcja miała trwać od 10 - 30 godzin . .... Chce wejsc dalej sie nie da nie widze zadnego patcha do porbania ani nic wie ktos co sie dzieje ?
  9. 666xxx

    Ecsro !

    SZUKAM AUTO SLECETA DO ECSRO TERAŹNIEJSZEJ WERSJI OCZYWISCIE Z OPISEM JAK GO UZYWAC .... BARDZO PROSZE O POOMOC BO SZUKAM I SZUKAM I NIC NIE WIDZE O TYM ...
  10. 666xxx

    Ecsro Vip

    Jeszcze prosilbym o autoselect do ECSRO =)
  11. 666xxx

    Ecsro

    Gram na ECSRO VIP , mam autopota z ecsro.net ktory mi nie dziala czy sa moze jakies jeszcze autopoty ktore dzialaja i sa sprawdzone ? -_-
  12. 666xxx

    Sjsro

    Prosze o pomoc poniewaz nie poradze a moze nie umiem znalesc wszystkiego co potrzebne teraz do dzialania SjSro ! Bardzo mi zalezy aby pograc wkoncu duze raty i takie tam :P Jezeli moge poprosic to prosze o wszystko co trzeba do uruchomienia tego czyli client jak zmienic ip i takie tam duperele :P PILNE ;D
  13. 666xxx

    Ecsro Vip

    a wiec chce wejsc do gry a ten jeb*** server znowu check .... znowu off czy cos dodaja wie ktos moze kiedy skonczy sie ta ciągla inspekcja jezeli moge to wogule tak nazwac ... Jezeli mozna prosze mi wytlumaczyc o co chodzi
  14. 666xxx

    Ecsro Vip

    A Więc tak odrazu mowie ze szukalem tego typu tematu , lecz nie znalazlem . Mam konto na ECSRO Vip dawno nie gralem i dzisiaj sciagnołem instalke ze strony www.ecsro.net tą najnowszą =) wszystko ok wybieram server wchodze do gry a server ''check'' jest on OFF czy poprostu czegos nie mam ? SPRAWA WYJASNIONA . TEMAT DO ZAMKNIĘCIA =)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...