Skocz do zawartości

Crushe

Members
  • Postów

    258
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Crushe

  • Urodziny 03.11.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Będzin
  1. Heh jesteś cienki jak cholera
  2. W czym tak ładnie obrabiasz film ? Camtasia Studio ? Fajne filmiki łap +
  3. A za tobą GreenWomen pozdrawiam (pamiętne czasy na Gromo) , coraz więcej krętów na Plu
  4. hehehe super
  5. Tematyka: Kibice Wysokość: 150 Szerokość: 400 Napisy: Młoda Wiara (gdzieś obok Herbu) Kolorystyka: Czerwono , zielono , białe (w kolorze klubu) Dodatkowe informacje od zlecającego: Jestem Kibicem Zagłębia Sosnowiec , myślę że to będzie pewne wyzwanie dla tworzącego . Chodzi mi o coś takiego tylko znaczek mojego klubu zamiast tego . Natomiast znaczek na srodku może być taki lub inny ( Gdzieś obok napis "Młoda Wiara"). Za zrobienie nagrodze 5 i +/- sporo , dziękuje za chęci i wykonaną prace .
  6. Może śćiągasz z torrentów i nikt nie seeduje dlatego tak wolno
  7. s10 miłe wspomnienia Fajny Fms ale też bym nie sellał
  8. Gm - Przypadkowa osoba w team
  9. nie obraz się ale...na moim ośiedlu za taki "loluśiowaty" filmik w takich spodenkach bys dostał oklep
  10. Crushe

    [SS]Fajny FAIL

    Heh oszust czy gapa , kto wie
  11. Crushe

    Muzyka w profilu?! WOW!

    chyba pomyliłeś dział.
  12. Podoba mi się no i fajna nuta
  13. Eh namieszane z tymi metinami i bonami . Nikt juz nie robi priva ze stalkami i trytonami max ? na expie x200 ? ... nie zagram .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...