http://www.megaupload.com/?d=PG6UR7JB ja sciagalem z tego, normalnie wklejam pliki i odpalam nic nie musze robic, pozniej f4 i mam ;p
tylko te impy cos nie wlaza ;d
siema, pisza ze sie da robic te 1hh na hidden ale mi jakos nie wychodzi. Wiecie wszystko jest ok impa robie no ale 30x pod rzad mam failed i lipa ;< ktos wie o co kaman?
umial by ktos zrobic zeby bot od razu po teleporcie do miasta zarzucal speed i noise a puzniej do tego jeszcze konia i jechal na spota?
jak tak to prosze o odpowiedz