POLECAM GRAĆ W JINNO oraz SHINSOO , POZDRAWIAM (KONTAKT Z GA GG: 719564).
Witam wszystkich , zapraszam na serwer AnarchyMT2 , gwarantuje miłą atmosferę , częste eventy i prezenty dla graczy .
RATE :
Exp - 200% (EXP , DROP , YANG BEDĄ WIĘKSZE NARAZIE JEST SŁABO ALE MYŚLE , ŻE WKRÓTCE BEDZIE NAWET 500%!)
Drop - 200%
Yang - 200%
Kowal bez przedmiotów do ulepszania , spali często oczywiście
U Drwala szkatułka BOOSów i inne od 1kk Yang .
Serwer narazie stoi na hamachi , ale bedzie na płatnej domenie.
Nie jest dopracowany , czyli będą częste zmiany , korekty .
Zbroje na level 48 za jedyne 1kk , Peleryny Męstwa , Nowe Bronie , mają duży DMG , można je kupic za dużo jang u drwala albo jak ktoś chce za SMS .
I inne ciekawe rzeczy(Bojowiec na początek , fryzura)
KD +5 za 10kk Yang.
Hamachi :
JointMT2
JointMT2s2
JointMT2s3
JointMT2s4
Hasło do każdego to mt2
Strona do reje :
http://5.149.8.176/
Spolszczenie :
http://hotfile.com/dl/19956159/1d2ee53/AnarchiaMT2.exe.html
http://www2.zippyshare.com/v/86522701/file.html
http://www.przeklej.pl/plik/anarchiamt2-exe-0005vg5kd03p
Skan (Spolszczenia) :
http://www.virustotal.com/pl/analisis/3156f1515d351776ec825baf9addee38291f1735c3cc28cd1a4e3274fabde61c-1257347170
Chiński LAUNCHER :
http://www14.zippyshare.com/v/21037814/file.html