to nie wow czy tam inne ze mozesz robic gildie
tutaj zakladasz klan tak ze zbierasz jakas grupke osob i dajecie sobie tagi np
JESTESMY MISTRZAMI | <twoj nick >
i rozgrywacie klanówki
tyle, zakladacie forum< jak wam sie chce, nie musicie i zapisujecie wyniki >
mIRC, trzeba ściągnąć aby szukać mixów typu 3on3,2on2,4on4,5on5,rzyliard vs rzyliard