Skocz do zawartości

Hocyk

Members
  • Postów

    378
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Hocyk

  1. Jak by
  2. KNazwa Jutsu: Katon Fūma Mikoto Pieczęcie: Wąż Trygrys Natura: Ognia Opis: Jest to jutsu do torturowania kogoś, są to ognie ktore pochłaniają najbardziej delikatne miejsca lecz tak aby bardzo bolało lecz aby nie zabiło. To jutsu zużywa całe pokłady chakry, nawet czasami potrafi zabic osobę nie doświadczoną
  3. Hocyk

    ProStoMt2[dedyk[pl]

    no wiece ze wy jestescie idiotami ze zrobiliscie takie gowno to juz nie moja wina to na poczatek widac ze to jest przykrywka
  4. dzieki bedzie 5 i lajk dla up
  5. Mam takie pytanie bo jak otwieram console F5 w kamer modzie to jak wpisze refine 0 0 to jest pierwsza pozycja w plecaku ale pamietam ze ludzie na starym csyt2 robili bug na zbroje ze wpisywali refine x x i ze zbroji robili zbroje nawyzszy lewel odrazu zalozona prosze o numer tego refine czyli miejsce a bron helm itd bez ekwipunku z gory dzieki beda lajki i 5
  6. @up jezeli chodzi o frameworka to 4.0 najnowsza aktualizacja wiec 3.5 tez w nim jest a jezeli chodzi o tego ponga on jest modze 2010sf ? @dodam ze pobralem tego multihacka z metin2mod.tk i wyskakuje mi ten sam blad krytyczny co napisalem w temacie
  7. to jest kamer mod tylko mi nie dziala chyba ze zrobic serwerinfo py badz amsz spolszczenie
  8. Mam problem z wlaczenie nie jakiego connecthelpera Pobralem te pliki z tego poradnika http://www.mpcforum....-modvenise-mt2/ wszyscy mi mowia ze to przez to ze nie mam net frameorka a mam go 4,0 i dalej nie dziala wyskakuje taki blad --------------------------- ConnectHelper.exe - Błąd krytyczny --------------------------- Nie można załadować kompilatora Jit. (mscorjit.dll): brak pliku lub może on być uszkodzony. Sprawdź lub ponownie uruchom instalatora. --------------------------- OK --------------------------- Pomocy z gory dzieki dam te lajki i 5 a i mam jeszcze jedno pytanie czy jak by zrobic serwerinfo py czy by dzialalo na modzie jezeli tak to napiszcie do mnie to wam wrzuce @edit albo odrazu dam te rooty http://hotfile.com/dl/134590261/f072852/pack.rar.html
  9. To inaczej gdzie wklejaacie tego launchera 7z
  10. Nie dziala mi wyskakuje Fatal error (oczywiscie do moda 2010sf)
  11. Ale ponoc kmr jest zablokowany na lomaxie @edit a do metka z jakiego roku mam go wkleic
  12. Nie dziala wlasnie prubowalem na kazde ch lecz nic ale dodam ze nic nie wyskakuje nic sie nie laduje i mnie wywala do okna logowania
  13. Wkleilem do metka z 2008 roku wyskoczylo zeby wybrac serwer i Channel wybralem lomaxa (tylko byl lomax ) wybralem ch1 git zalogowalem sie wybralem postac a tu patrze znowu okno logowania i co teraz?
  14. A gdzie to wkleiles/as ?
  15. Mam takie pytanie co mam pobrac i gdzie mam wkleic zeby mi dzialal Lomaxmt2 bo na glownej stronie sa launchery ale wszystkie linki albo nie dzialaja ale wlacza sie inna strona niz powinna Wiec z gory dzieki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...