Skocz do zawartości

Adam1360

ProUser
  • Postów

    548
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Adam1360

  • Urodziny 24.04.1997

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    To zależy ;)
  1. Kumpel postawił serwa na hamaci... a ja nie moge na niego wbic cały czas pisze can't.... serwer czyli jakby był nie odpalony a innym on działa... kiedys nrmalnie mogłem grac az weszła nowa wersja mc. czemu tak sie dzieje? @edit dodam ze jestem z nim w seci którą założył
  2. mozesz nawet kupis serwer na proserwer .pl i kupujesz... yy zapomniałem jak to sie nazywa domena?? .pl i masz @down własnie to jest stronka proserwer .pl Pewnie dlatego ze chce zrobic strone pod server ;D
  3. @up dzieki działa
  4. @up próbowałem juz tak tez nie działa... i dodam ze zamiast wpisywac to co jest w tych inputach to wpisuje 4...;/
  5. #include <ButtonConstants.au3> #include <EditConstants.au3> #include <GUIConstantsEx.au3> #include <StaticConstants.au3> #include <WindowsConstants.au3> #Region ### START Koda GUI section ### Form= $Form1 = GUICreate("Form1", 623, 442, 192, 124) $Kordy = GUICtrlCreateLabel("Kordy", 16, 16, 31, 17) $Input1 = GUICtrlCreateInput("x", 88, 16, 81, 21) $Input2 = GUICtrlCreateInput("y", 184, 16, 81, 21) $Label1 = GUICtrlCreateLabel("Czsa po którym ma ponownie zaatakowac", 8, 48, 203, 17) $Input3 = GUICtrlCreateInput(" Czas w sec.", 232, 48, 89, 21) $Button1 = GUICtrlCreateButton("GO", 352, 24, 145, 41) GUISetState(@SW_SHOW) #EndRegion ### END Koda GUI section ### While 1 $nMsg = GUIGetMsg() Switch $nMsg Case $GUI_EVENT_CLOSE case $Button1 MouseClick("left",448,472) MouseClick("left",416,496) Send("",$Input1) MouseClick("left",504,496) Sleep(50) $time = $Input3 Sleep($time * 1000) Exit EndSwitch WEnd Co mam zrobic zeby po drugim kliknieciu wpisał mi to co było wpisane w input1??
  6. #include <ButtonConstants.au3> #include <EditConstants.au3> #include <GUIConstantsEx.au3> #include <StaticConstants.au3> #include <WindowsConstants.au3> #Region ### START Koda GUI section ### Form= $Form1 = GUICreate("Form1", 551, 258, 192, 124) $Label1 = GUICtrlCreateLabel("1,1", 24, 24, 45, 17) $Input1 = GUICtrlCreateInput("Input1", 104, 16, 97, 21) $Button1 = GUICtrlCreateButton("Ok", 232, 16, 65, 25) GUISetState(@SW_SHOW) #EndRegion ### END Koda GUI section ### While 1 $nMsg = GUIGetMsg() Switch $nMsg Case $GUI_EVENT_CLOSE case $Button1 Exit EndSwitch WEnd a jak to wstawic tu zeby po nacisnieciu odrazu poszło bez tego onienka?? @edit ok juz mam zrobione... tylko teraz zauwarzyłem ze to nie wypali z opcją mauseclick.... Można zrobić zeby klikało na podany napis??
  7. Mógłby ktos podac kod do skryptu który po wpisaniu 2 w okienku za 2 sec. klikną na kordy 1,1 ?? Dam limit Lubie
  8. Jak zrobic zeby po wpisaniu w okienko np. 2 bot za 2 sekundy klikną myszką w podane kordy??
  9. up no to potem kopiujesz mapke do folderu saves i masz na singlu
  10. Da sie postawic server na stronie 1&1?? Jakby co to link: http://www.1and1.pl/...Id=ct.btn.dalej chodzi mi o ten serwer quard-core XXL Z góry przepraszam jesli nie mozna udostepniac linków do takich stron
  11. raczej nie bo u kumpla na fonie normalnie net działa z mojego rutera
  12. mam samsunga wave 533 i niby łoczy sie z ruterem w domu nawet sa dwie kreski ale nie mozna chodzic po necie w ogóle sie nie łąduje co jest??;/
  13. Znacie jakąs przegladarke na system bada 1.1 z obsługa flash'a?
  14. @up2 no nie wiem czy nfs ma opcje podzielenia ekranu.... Jesli ma to sorki np. mam most wanted i nie ma...;(
  15. Znacie jakies fajne gry wyscigowe na pada aby mozna było grac na 2 osoby jednoczesnie chodzi mi o to zeby był podzielony ekran np. na 2 czesci.... nie musza to byc jakies gry z super grafa... i nie najnowsze... wiecie o co chodzi slaby sprzet xDD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...