Skocz do zawartości

FIRMAJPJP

Members
  • Postów

    90
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia FIRMAJPJP

  1. wrocłaaw
  2. FIRMAJPJP

    [Kupie]Konto Na Plemionach

    jezeli konto na metinie z e-mialem i dobrym eq to oferuje konto top 10 na s17 bodajze :>
  3. oni kupują te yangi od chinskich botów z pewnej strony ..... 1.000.000.000 tam kosztuje 12,11 USD = 36,5 zł . Wiadomo ma tanio wiecej osób kupi . i Tak zarabia 25 zł . Tamci zarabiają po 100 ale jak on będzie miał pozytywy to od niego będą kupować:> Bo taniej . Ale nikt nie pomysli zeby za tą cene na pewnej stronie mogą mieć az 4.000.000.000 za cene 145 zł z resztą :> Pozdrawiam tych co kupują od allegro ;>
  4. FIRMAJPJP

    [Sprzedam] Ninja

    70 level ninija dagger na monastyrze za kase SM na monastyrze :>ew dobre konto mowie o 30 lv z wyrabistym eq
  5. 42 level wojownik ??? cena sie dogadamy
  6. FIRMAJPJP

    Gitara Klasyczna Yamaha

    http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/97/89/57/1297895703 Taką samą gitare mam na sprzedaż . Wysyłka bezpłatna(ja płace). Gitara jest świetna na początkujących . gitara była uzywana 2 razy . jeszcze pachnie nowością . Dorzucam smyczkę na gitarę na szyje . Elektryczny stroik . Nowe struny(wszystkie) 2 opakowania . pokrętło do strojenia i futerał ; W 2009 roku zapłaciłem za wszystko 550 zł . Cena : 450 zł .
  7. FIRMAJPJP

    Desert Operations

    dolaczam się
  8. FIRMAJPJP

    Joxomt2

    Ten u góry smierdzi rybą
  9. Witam jak zrobić ulepszacze do broni, zbroi 45+ ? Tak perły : +7 1x B.perła +8 2 x N.Perla +9 3x K.perla Poleci + i 5
  10. FIRMAJPJP

    [Hamachi] [Pl] Buchmt2

    # BuchMT2-1 # BuchMT2-2 # BuchMT2-3 # BuchMT2-4 Tak do -24 haslo 12345 Exp : 450% D.Yang : 450% D.Itemów : 450% Spolszczenie : http://www.multiupload.com/ESYAJFWL5Q Skan : http://www.virustotal.com/pl/analisis/06c8d3aa4c303da3e561136590ac7f3649179f587a836393d2d96d5b372e6842-1275827375 Client : http://www.multiupload.com/O8TIIXZ688 Gramy wszędzie : Rejstracja : http://5.175.230.190/reg.php Strona serwera : http://5.175.230.190/ IP serwera : 5.175.230.190 IStatus : http://status.blackout-gaming.net/status.php?dns=5.175.230.190&port=11002&style=1 Godziny. * Poniedziałek: 24/7 * Wtorek: 24/7 * Sroda: 24/7 * Czwartek: 24/7 * Piatek: 24/7 * Sobota: 24/7 * Niedziela: 24/7 Team. * [GA] Buch * [GM] Mi * [GM]Thomson * [MOD] KatMag * [MOD] Ninja Z broni na 30 level robimy bronie na 65 np . Z FMS - Nimfa . Z broni na 32 (storczykowy) robimy Egzorcyste dla sury . Z Zbroi na 48 robimy zbroje na 61 . Z zbroi na 61 robimy stalki .
  11. FIRMAJPJP

    [Hamachi] [Pl] Buchmt2

    Exp : 450% D.Yang : 450% D.Itemów : 450% Spolszczenie : http://www.multiupload.com/ESYAJFWL5Q Skan : http://www.virustotal.com/pl/analisis/06c8d3aa4c303da3e561136590ac7f3649179f587a836393d2d96d5b372e6842-1275827375 Client : http://www.multiupload.com/O8TIIXZ688 Gramy wszędzie : Rejstracja : http://5.175.230.190/reg.php Strona serwera : http://5.175.230.190/ IP serwera : 5.175.230.190 IStatus : http://status.blackout-gaming.net/status.php?dns=5.175.230.190&port=11002&style=1 Godziny. * Poniedziałek: 24/7 * Wtorek: 24/7 * Sroda: 24/7 * Czwartek: 24/7 * Piatek: 24/7 * Sobota: 24/7 * Niedziela: 24/7 Team. * [GA] Buch * [GM] Mi * [GM]Thomson * [MOD] KatMag * [MOD] Ninja Z broni na 30 level robimy bronie na 65 np . Z FMS - Nimfa . Z broni na 32 (storczykowy) robimy Egzorcyste dla sury . Z Zbroi na 48 robimy zbroje na 61 . Z zbroi na 61 robimy stalki .
  12. FIRMAJPJP

    Komendy

    jak ma sie adma to jakie śa komendy ??
  13. FIRMAJPJP

    Avalonmt2-Monastyr

    Witam ! Posiadam na avalonie konto 79 level wojownik body i nawet dobre EQ . min . Bojowy +9 stalka +9 sokol , lwia +9 i inne Czy bylby ktoś chetny zebym ja dał te itemki za jakies 30kk+ na monq ? Może byc miej albo jakis eq na woja 65+ :P Moge dac rowniez 74 level surke wP Dlatego ze nikt nie odpsuje na forum AvlonMT2 pytam tu
  14. ja tez chetnie bym zaczał od nowa ale przeginasz ... 12-14 lat ?? No coments ;]
  15. tak ajsne ja napsalem ze chce odbanowanai to gm napsial ze chce lamborgini to mu napisalem ze kupie i dostalem bana na 100 lat za probe korupcji administatora (gladiatus)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...