oni kupują te yangi od chinskich botów z pewnej strony .....
1.000.000.000 tam kosztuje 12,11 USD = 36,5 zł . Wiadomo ma tanio wiecej osób kupi . i Tak zarabia 25 zł .
Tamci zarabiają po 100 ale jak on będzie miał pozytywy to od niego będą kupować:> Bo taniej .
Ale nikt nie pomysli zeby za tą cene na pewnej stronie mogą mieć az 4.000.000.000 za cene 145 zł z resztą :>
Pozdrawiam tych co kupują od allegro ;>