Skocz do zawartości

zawodowiec9895

Members
  • Postów

    11
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia zawodowiec9895

  1. znalazłem nowy ale w sumie to nie będę sam ryzykował ;p jak sprawdzić bez ryzyka bana ? tutaj macie linka : Skan http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=ebfbebb1e03d90b8584aeacc4e952c31e4d198431021c2ee70db183e7223b1f6-1296318173 Downloand http://www.sendspace.com/file/6tft1a
  2. Znalazłem hacka na yt. podobno undetected 23.01.2011 czyli chyba nadal bo patcha nie było chyba ostatnio. tylko problem bo nie potrafię tego pobrać ;d jeżeli by ktoś mógł to pobrać i wrzucić na coś normalnego to sprawdzę czy działa. Chyba, że zna ktoś sposób żeby sprawdzić czy hack jest untedected bez ryzkowania banem ? są dwa linki : http://filesmy.com/2H6VF http://sharecash.org/download.php?file=1564311# nie ma scana bo nie mój upload ;d POBIERACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. jeżeli komuś uda się pobrać to proszę o upload na np. megaupload. z góry dzięki. link do filmiku : http://www.youtube.com/watch?v=hN_n98SOI9A
  3. heh poradziłem sobie i pobrałem inną wersje i działa trudno, tym razem nikt nie zarobił
  4. aha no bo ty się uważasz za super admina bo potrafisz pobrać gotowca? wybacz, ale ja nie mam zamiaru z tobą rozmawiać..
  5. oj widzisz właśnie o tej paczce mówiłem że jest GÓWNO. Ludzie do kur** wy umiecie czytać ?
  6. zawodowiec9895

    Pomocy !

    Witam Ludzie ja już wariuje z tym serwerem. od 10:00 do 13:00 próbowałem zainstalować hModa. po ok. 13 sukces - udało się. hMod na serwerze działa aż miło. mam wersje gry Beta 1.2_01. hMod 134. Potem od czasu gry udało mi się zrobić hModa próbuje wgrać plugina CraftBook. Tak, męczę się z tym już dobre parę godzin. I NIC MI NIE WYCHODZI !. Pobrałem nawet gotowca z kilkoma już wgranymi pluginami. Dla mnie ten gotowiec to jakaś kpina no ale próbowałem to przerobić na swoje. Niby się udało i pluginy powinny działać ale gry hMod nie wyświetlił pomocy po wpisaniu /help miałem dość. Słyszałem też o niejakim programie "bukkit" i też próbowałem to zrobić ale nie wyszło. I tutaj wkraczacie WY. Jeżeli ktoś mi wyśle paczkę z hMod 134 i działającym CraftBook'iem działającym wszystko pod Beta 1.2_01 zapłacę... 5 zł... tak, zrobię przelew. Proszę o kontakt na GG 23287512 lub w tym temacie. Naprawdę ten serwer dla mnie jest ważny. Więc tak : - hMod - Działający CraftBook - A to wszystko pod Beta 1.2_01 Płace za to a dla kogoś to może być kilka minut. Bardzo proszę o pomoc
  7. zawodowiec9895

    Prośba

    Witam, mam prośbę, może mi ktoś , tego hacka wrzucić np. na sendspace, bo ja na tamtym forum nie mam mam aktywowanego konta, więc nie mogę pisać postów, więc i tego nie ściągnę. Ale jakby ktoś był tak miły to poproszę o linka.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...