Skocz do zawartości

NewPower

Members
  • Postów

    360
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O NewPower

  • Urodziny 14.02.1995

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia NewPower

  1. Dałem wam po plusie, ale te sposoby i tak nic nie dały. W 1 sposobie jest napisane, że mam jakieś złe pliki, okno które tak mówi nazywa sie Hack Shield . A w 2 ?????????? znikły, ale nadal po włączeniu fb i naciśnięciu START wyłącza mi sie metin. Czyli co mam zrobić?
  2. Szukam fb do priva. Mam angelbota 2.6, ale po włączeniu pokazują mi sie same ??????????? (mam frameworka 4.0). Tak samo mam z fishbotem "Hidden Angelbot by Frezee 2.0". Jeśli to pomoże to mam XP. Server ten to Metin2United Elios. Tu link http://www.mpcforum.pl/topic/277559-tutorialdenew-private-serwer-metin2united-elios/
  3. dzięki Ci + dałem
  4. Siema, chciałem sie dowiedzieć jak wygląda postawienie tego servera czyli ile kasy za hosting czy cuś i jak wygląda sprawa z isem. Czy trzeba mieć jakieś pozwolenia itd
  5. NewPower

    Z: Małże

    ceny na servach sie zmieniają. Raz będa po 1kk+ raz po 500k, różnie
  6. NewPower

    Małże

    ceny na servach sie zmieniają. Raz będa po 1kk+ raz po 500k, różnie
  7. NewPower

    Broń Dla Sury Wp

    zależy czy chcesz do expa czy kupić bojowego i do pvp. I zależy + ile.
  8. a wędka od +7 chyba łowi nawet bodzie. To zależy od szczęścia, a nie wędki
  9. NewPower

    Poszukuje Gm

    Najs
  10. NewPower

    Juszfrucilem

    on jest koxem
  11. NewPower

    [Pytanie] Nick ?

    lepiej nie rób. Pomyśl jak będziesz chciał coś sprzedać i będą mieli do Cb napisać :P
  12. jest taka komenda w kmr modzie. /expd
  13. no chyba, że masz wgrane moda to włączy Ci sie mod. www.metin2mod.tk jak coś
  14. no, no nieźle sie napracowałeś. Ale nie dostajemy też wiadomości od tych, od których te wiadomości chcemy <_<
  15. NewPower

    Szpony In V2

    no a pająk to nie zwierze? ッ
×
×
  • Dodaj nową pozycję...