Dałem wam po plusie, ale te sposoby i tak nic nie dały. W 1 sposobie jest napisane, że mam jakieś złe pliki, okno które tak mówi nazywa sie Hack Shield . A w 2 ?????????? znikły, ale nadal po włączeniu fb i naciśnięciu START wyłącza mi sie metin. Czyli co mam zrobić?