Skocz do zawartości

Miłosz

Members
  • Postów

    46
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Miłosz

  1. pewnie ma eq od Gm'a albo po prostu byly kiedys takei bony, a ty pozniej zaczałeś i sa mniejsze
  2. Miłosz

    Furiamt2

    zal...i po co to dodałeś ? ^ ^
  3. mi sie podoba i mam pytanko co to za nuta ? :P
  4. Baron a bys mogl podac mi na nie id bym byl bardzo wdzieczny
  5. Miłosz

    Pytanie]Helmy Na 61Lvl

    wgraj tekstury moze pomorze
  6. siema, raczej nie ale możesz sobie pobrać clijenta ze stronki www.dragonmt2new.pl.tl i normalnie moda sobie wklej i spol to bedzei dobo :P a moby z atlantydy all bedzie widac. Mi nie pasowal w tym Clijencie tlyko wyglad broni i skili jezeli ci tez nie bedzei pasowalo to zmien pliki w folderze PACK. ///Linki dajemy w //Współczuje graczą cytat ze strony: DragonMT2 /Siera
×
×
  • Dodaj nową pozycję...