siema, raczej nie ale możesz sobie pobrać clijenta ze stronki
www.dragonmt2new.pl.tl
i normalnie moda sobie wklej i spol to bedzei dobo :P a moby z atlantydy all bedzie widac. Mi nie pasowal w tym Clijencie tlyko wyglad broni i skili jezeli ci tez nie bedzei pasowalo to zmien pliki w folderze PACK.
///Linki dajemy w
//Współczuje graczą cytat ze strony:
DragonMT2
/Siera