Skocz do zawartości

karpiel4

Members
  • Postów

    38
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia karpiel4

  1. karpiel4

    Dot. FMS'a

    Dla wpeka im więcej śr tym lepiej !. Ale myśle że taki fms 36sr kd+4 bez problemu do 75 wystarczy a co do bodzi to nie wiem bo nie gram tam.
  2. Mam pytanie odnośnie tego czy ktoś podjął się i w najbliższych dniach nam ładnie opublikuje nowego moblock'a na konia? Jest mi bardzo potrzebny. Dziękuje za uwagę
  3. Tylko ten w modzie coś mi nie działa...
  4. Witam. Mam pytanie odnośnie blokowanie mobów na koniu. Działa jakieś po ostatniej aktualizacji?
  5. jakie kurde stalki ? Groszowe sprawy.. Żeby zrobić dobre eq do pvp/pvm trzeba się nieźle nazłościć.. a na perełki nie jest tak łatwo zarabiać jak się wydaje a ten drop z riperow to sobie mozesz głęboko wsadzić ;o
  6. Widze administracja serwera się postarała i po prostu zerżnęła pomysł z servera Tiveria.pl
  7. karpiel4

    Problem

    mam taki sam problem.. Dużo o tym czytałem i chyba nikt nie jest w stanie pomóc.. ;[ btw. Black Ops najgroszy COD w jakiego grałem...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...