Ja tam nie muszę się bać, o bana. 59Lvl bez bota, lepiej samemu grać niż gówniany bot, mi to psuje zabawę, ale słyszałem że raz/dwa razy na dzień patrzą, ale nie wiem bo to plotki :P .
ale błąd mi wyskakuje na filefront
Oops! An unexpected error (-1) has occurred.
If this problem persists or you need further assistance, contact support.
If this problem persists, please contact support.