Pobrałem se pliki:
http://www.mpcforum.pl/topic/263918-tutpliki-serwerowe-vpc-disk-by-aryman/
http://www.mpcforum.pl/topic/317155-dl-nowe-pliki-serwerowe-by-sherer/
Mają one wbudowaną stronę, myśle se że będzie git, nie trzeba xamppa, mniejszy syf na kompie i w ogóle. zaczołem rozglądać się za fajną stroną... Oczywiście znalazłem ją:
http://www.mpcforum.pl/topic/287890-tutmega-paka-szablon-www-questy-evenye-questy-imetin/
Jestem już cały szczęśliwy... Wrzucam stronę na serwer, no i dobra wbijam w install wypełniam i błąd...
Myśle se kur.. spróbuję z inną stroną no to dobra, szukam se kolejnej fajnej stronki i znalazłem ale kurrrr... znowu to samo !
Stronki brałem z tego tematu:
http://www.mpcforum.pl/topic/321554-webspis-wszystkich-designow/
Wyjaśni mi ktoś co robię źle ?
Mi się wydaje że nie dodaje tabel do mysql gdy się instaluje strona ale ja tam mało o metinie wiem, czekam na pomoc od was.