Skocz do zawartości

maniek846

Members
  • Postów

    81
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O maniek846

  • Urodziny 02.04.1997

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Nie znajdziesz :)

Osiągnięcia maniek846

  1. Serwer wydaję się być ok zagram.+ za reklame
  2. Trochę się napociłem ;p http://imageshack.us/photo/my-images/838/reymysterioj.png/
  3. Teraz nie moge jutro albo jeszcze dziś to poprawie.
  4. Jak się spodoba dorobię reszte. http://imageshack.us/photo/my-images/694/alwin2.jpg/
  5. Jest ok.Spróbuj zrobic coś z Assasins Creed 2.I będzie ok + za zachęte Doróbcie avatary zobaczę które lepsze. ref Może coś z tego. http://imageshack.us/photo/my-images/715/54270140.jpg/ Tylko troche powiększyć.
  6. Sygnatura: Tematyka:Coś z grami fantastycznymi itp.Assasins Creed coś tam innego Wysokość: Szerokość:ma pasować itp Kolorystyka:nie za jasno nie za ciemno ale ma być wyczes ;p Napis:maniek846 i jakiś cytat Inne:ma być gładko Avatar: Tematyka:Też coś z grami takie fantastyczne Wysokość: Szerokość:ma pasować itp Kolorystyka:jak z sygny Napis:maniek 846 Inne:ma wyglądać jak na szkle ;p
  7. Kto będzie grał w Nevrasta i go lubi niech da + !
  8. Zapraszam wszystkich na odjazdowy serwer CoD MoD http://uspiewaka.eu/.Serwer jest naprawde Pro ogarnięci Admini zawsze chętni do pomocy jeżeli jestes nowy zawsze udzielą ci odpowiedzi.Zapraszam Serdecznie na serwer IP:91.210.129.180:27032.Gram pod nickiem CoD.Polecam
  9. maniek846

    Gmmetin2 [Pl][Hamachi]

    Szukałem takiego serwa GMmode + za reklame
  10. Serwer na kozakkox co tu dużo mówic + za reklame
×
×
  • Dodaj nową pozycję...