1. Tak,
2.Można jeździć, ale nie na chowańcach tylko "zwierzakach" do tego przygotowanych (można je wyporzyczyć w każdym mieście),
3.Jeżeli chodzi o moby z questów to w opisie tego questa masz podane gdzie go szukać (google nie gryzie),
4. "Peciakowi" na wyższym lvl'u odblokowują się nowe umiejętności, w e7 można dodawać biżuterię ( po dobiciu na dany lvl pojawia się dodatkowe okienko w ekwipunku chowańca, a także w e7 można ewaluować peta.