kumpel sie podłączył do jakiegos servera, który znalazł nawet chyba na tym forum. Chce sobie wbic pograć z nim, bo sie tam 5 kumpli dołączyło ale mi nie działa ;/
mam błąd ale szukałem w google i nic nie moge znaleść. jeden ziomek tylko to napisał :
"Control Panel -> Hardware and Sound -> Device Manager -> Network Adapters
Right Click the Atheros Card -> Properties -> Advanced
Wybierz Transmit Buffers, i zmień 256 na 512.
Wybacz że po angielsku, ale nie mam polskiego Windowsa"
w Transmit Buffers moge dac max 128. wiec nie wiem o co chodzi,
błąd pokazany na załączniku
______
sorry za błędy itp ale jestem lekko <bakubaku>