Skocz do zawartości

Młody1234

Members
  • Postów

    151
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Młody1234

  • Urodziny 26.04.1995

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Dolnyśląsk

Osiągnięcia Młody1234

  1. Mój kolega jest Debilem. nie dał Update... Dzięki wielkie
  2. moj kolega nie może wyszukiwać takich serwerów jak ja. Mamy tą samą wersje i coś nie idze. czy on może czegoś nie mieć. 2 kolega normalnie może sie połączyć ze mną. BC2 pobraliśmy z Origin więc nie może być jakiś nie zgodności z wersją
  3. Możliwe że coś było. Mi też działa ale dla bezpieczeństwa kumpel mi wyslał pliki ze swojego PB.
  4. update nie pomógł i mam tak na wszystkich serverach wiec to od klasy nie zależy. poza tym moj kolega grał tą samą klasą i nic. Tylko mnie zaczeło wywalać. a jeszcze ok. godz. 15 grałem ;/
  5. Przed chwilą chciałem Pograć i po 30 sek. Wywala mnie i Wyskakuje mi takie coś http://imageshack.us/photo/my-images/64/punkbus.png/ . Czy to jest Przejsciowe, ten problem z "Uszkodzeniem Modułu list" ?? o co chodzi ? długi week i chciałbym pograć
  6. A więc. jak w 20 min wbić nawet 35lvl+. Ja mam Słabego kompa więc ktoś może większy i Szybciej. Chodzi oto że ściągamy TooManyItems. Dajemy sobie EQ (trzymając shift, wtedy jesteśmy nieśmiertelni) i diamentowy miecz.(też można na shifcie) w TMI wybieramy Klocek Wyglądający jak Stone. jest on obok Klocków Twierdz tylko że Undname(czy jakoś tak). robimy sobie ściane lub coś innego na ile chcemy klocków. Z tego "stone" wychodzą SilverFish. bijemy pare ręką wyjdą inne i Nawalamy Mieczem. lvl skacze Błyskawicznie. Dziękuje i Powodzenia
  7. Eh Server Fajny sie Wydaje ale juz FULL. trzeba czekać i liczyć na Cud.
  8. Czy w KamerMod można zmienić funkcje Mieszania Bonów. głównie chodzi oto żeby bot mieszał bony z "zaczarowanie Przedmiotu" na "zaczarowanie Przedmiotu+" iż na 1 serverze jest to podmienione i czy można to jakoś Zastąpić
  9. Różnorodności Gier jest już Masa. Także Dziękuje Wam Serdecznie. Mam Juz LOL'a, Spróbuje sił w WOW'ie na prywatnych. w Sims 3 mógł bym zargać ale Wole MineCraft ;] Także Sądze że innym ten temat też może sie Przydać którzy nie wiedzą jak wykorzystać wolny czas Gdy Pada i Ogółem Pogoda jest do Du*y. sam Polecam Metro 2033 i STALKER (aktualnie gram). Administracja może Teraz Zamknąć temat czy coś :P
  10. Natknołem sie Pare razy na LOL'a i chyba spróbuje. a Jeśli to zły dział to Prosze o Przeniesienie
  11. Jak w temacie. nie wiem w co Grać i jaka Gra jest Warta Uwagi, wiem że zależy to od gustu. ale ja moge zagrać w Cokolwiek interesującego oprócz. Metin2 LaTale Nostale Rappelz Shaiya Last Chaos. w te gry Grałem i Oprucz Metina którego Ciągłem 3 lata wszystko nie była interesujące Lub mi sie Znudziło. Proszę o Polecenie Czegoś "Fajnego" mogą być gry 2D (w Tibie też gralem)
  12. wersja Minecrafta sie Zgadza bo mam ją od kumpla któremu działa. I powtarzam że Oni w tedy Grali więc nie mógł być server wyłączony
  13. Ale My siedzieliśmy na TS i Tylko ja nie mogłem wbić Kiedy Inni Grali. i Tak na Każdym Serverze. Czy Może być to wina Internetu ?? (512kb/s)
  14. kumpel sie podłączył do jakiegos servera, który znalazł nawet chyba na tym forum. Chce sobie wbic pograć z nim, bo sie tam 5 kumpli dołączyło ale mi nie działa ;/ mam błąd ale szukałem w google i nic nie moge znaleść. jeden ziomek tylko to napisał : "Control Panel -> Hardware and Sound -> Device Manager -> Network Adapters Right Click the Atheros Card -> Properties -> Advanced Wybierz Transmit Buffers, i zmień 256 na 512. Wybacz że po angielsku, ale nie mam polskiego Windowsa" w Transmit Buffers moge dac max 128. wiec nie wiem o co chodzi, błąd pokazany na załączniku ______ sorry za błędy itp ale jestem lekko <bakubaku>
  15. Po Zainstalowaniu CF nic mi nie Patchuje. poprostu próbuje odpalić sie gra i nic sie nie dzieje. wątpie żebym ściągną aktualną wersję. Niemam Pojęcia co zrobić ;]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...