Jak w temacie. Po naciśnięciu GAME START normalnie odpala mi się gra, po czym staje
screen: http://yfrog.com/mrbeztytuufwnp
-Mogę ruszać myszką,
-Odblokowałem WR w rejestrach Avasta (nie pomogło),
-Reinstalowałem WR (nie pomogło),
-Przywracanie systemu (raczej nie pomoże)
-Sprzedałem kopa w monitor (nie pomogło).
Proszę o szybką i fachową pomoc. Kupiłem sobie wczoraj Famaska więc nie chce, żeby się marnował . Polecą +/- jak kto woli.