Skocz do zawartości

Alberto117

Members
  • Postów

    338
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Alberto117

  • Urodziny 17.09.1984

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Alberto117

  1. Alberto117

    [PROŚBA] :))

    xxx
  2. Alberto117

    Famasy

    ok dzięki macie po plusach :> Do zamknięcia
  3. Alberto117

    Famasy

    No własnie dlatego chiałem kupić w kij sie opłacało :/
  4. Alberto117

    Famasy

    Cześć mam pytanie czy te famasy z flagami wrócą dziś jeszcze ? miałem kupić wczoraj ale popatrzyłem o 2 że jeszcze są to poszedłem spać i dziś miałem kupić a tu niema Kiedy będą ?
  5. To jest coś jak doładnowanie ja naprzykład kupuje w groszku podchodząc do kasy i mówiąc : paysafecard za 100 zł I JUZ ONA DDAJE CI TAKĄ KARTECZKE NA KTOREJ JEST PIN NA 100 zł
  6. Alberto117

    [ss]Fajne SS:D

    Ten 1 fajny ;d +
  7. Dzięki już wszytko wiem + dla upów I Zamkąć można
  8. Co to znaczy grać na esl ?? dużo osób tak pisze chodz na esl ? Niech ktoś mi to dokładnie wytłumaczy ;d
  9. ładnie gratulacje (jeśli bez hacków) masz +
  10. Przepraszam miałeś racje :P ale jeszcze o północy był ;p
  11. No o większości wiedziałem ale łap +
  12. up ?? Przecież właśnie teraz jest w mp promoacja na wszystkie retaile ?? narpierw sprawdz a pozniej pisz
  13. 2 up najgorzej jak sie zbierze 2 albo 3 i kikają z rooma ;p up - zawsze coś
  14. Po pierwsze jaki masz lvl ? a po drugie kup sobie premke 30 dni gold a za reszte kredytów na retaial famas a jak ci zostanie cos to ci podpowiem jak chcesz licze na -
  15. Zajebiste oby tak dalej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...