Skocz do zawartości

mateusz1381

Members
  • Postów

    112
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O mateusz1381

  • Urodziny 15.06.1992

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia mateusz1381

  1. Poszukuję jakiegoś hard privka podobnego do PL'a z małymi statami. Jeśli ktoś zna taki to prosił bym o podanie ;p Oczywiście 5 poleci Pozdrawiam
  2. To znaczy że to nie wina logów tak? Bo jeśli to nie HS to super. Zrobię nowe konta i schowam się bardziej:), a jeśli to HS to nie opłaca się bo za każdym razem pójdzie ban. Wiem że za HS raczej od razu przysyłają e-maila na pocztę. Co Wy o tym myślicie ?
  3. Mam 3 konta na których miałem FB. Na noc miałem je włączone, rano wyłączyłem i popołudniu chcę na nie wbić i pisze ze konto zostało zablokowane. Tak pisze na każdym z trzech kont, więc wchodzę na e-mail i co nie dostałem żadnego. Trzy moje konta są zablokowane i na żaden e-mail nie przyszła wiadomość o blokadzie konta. Poczekałem dwa dni i postanowiłem do Was napisać Tutaj moje pytanie do Was. Czy opłaca się coś robić w tej sprawie? Odwołanie do tego coś da ? Czy mogę już się pożegnać z tymi kontami i robić następne. Może ktoś miał podobną sytuacje, proszę o pomoc.
  4. mateusz1381

    [Pytanie]Em2 Bug?

    masz 1h na włączenie kont, a 2h na expienie
  5. Już nie dropią. Szkaty te dropią na jakiś okreslony czas. Tutaj masz link do wiki, tam jest napisane co z nich dropi. http://wiki.metin2.pl/index.php/Heksagonalna_Szkatu%C5%82ka Dropią ze wszystkich mobów tak jak szkaty blasku
  6. Plusik dla Ciebie. Również nie mam konta. Dzięki wielkie.
  7. Ja planuję otworzyć 90 dzisiaj, chyba lizaków. Dam edita co dropło. :P:)
  8. Ja kupiłem 10 róż i nic, same poty. Później 5 lizaków i 1 bodek dropnoł. :P
  9. W easymetin2 limit to 3 metiny chyba na konto przypadają. Nawet jeśli jest parę konto to przy otwarciu 5 metina u mnie się tak zacina że nie można nawet ustawić bota gdzie ma expić. (2x2,3Ghz, 3Gb RAM, grafa 512mb) Właśnie również zakupił bym sobie tego chińskiego bota, ale nie wiem gdzie go znaleźć i który to jest ten działający na PLu.
  10. Mi wyleciały małże tylko 2 razy i to tam gdzie łowili w Shinno w górach. Później zostawiałem tam postać to już nic nie wywaliły ;/
  11. @MrPiotrek122 Nie koniecznie tylko ch2/ch3. Ja jak wbiłem 2 dni temu to wywalali na ch1, a w tej chwili siedzą na ch4. Trzeba patrzeć po wszystkich kanałach.
  12. mateusz1381

    [Pytanie] Easymetin2

    Ja mam teraz 3300min i korzystam prawie cały czas od początku promocji. Na pewno nie jest do dzisiaj do 12.00 tak jak pisali niektórzy. 3300 min to 55h, więc coś tutaj jest nie tak :P:D
  13. mateusz1381

    [Pytanie]Sponsor Pay

    up nie koniecznie bo na SponsorPay też można. Również za pomocą AOL.
  14. Nie nie o pełnych tylko godzinę od poprzedniego eventu np event 8.35 następny 9.35. Oczywiście zawsze weź sobie jakiś margines błędu +/- 10 min np poprzedni event zaczął się o 9.45 to na następny przyjdź o 10.35. Pozdrawiam
  15. http://www.mpcforum.pl/topic/141849-tutbronie-100-lvl-na-diwang2 Tutaj masz jak się robi miecz diabła na Diwang2. :rolleyes: Nie wiem jak jest na innych serwerach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...