W easymetin2 limit to 3 metiny chyba na konto przypadają. Nawet jeśli jest parę konto to przy otwarciu 5 metina u mnie się tak zacina że nie można nawet ustawić bota gdzie ma expić. (2x2,3Ghz, 3Gb RAM, grafa 512mb) Właśnie również zakupił bym sobie tego chińskiego bota, ale nie wiem gdzie go znaleźć i który to jest ten działający na PLu.